Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Role rodičů a učitelů ve vzdělávání dětí

Typ akce: Vzdělávací

Pozvánka
Místní akční plán rozvoje vzdělávání Vsetínsko II zve 16. května rodiče a veškerou odbornou i laickou veřejnost do Vsetína na besedu s Mgr. Michaelou Štáfkovou, vedoucí kladenské adiktologické dorostové ambulance na téma „Role rodičů a učitelů ve vzdělávání dětí".
Základní informace o akci
Datum:  16. 5. 2019  - 16. 5. 2019
Místo:  Vsetín
Pořadatel:  MAP Vsetínsko II
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Místní akční plán rozvoje vzdělávání Vsetínsko II zve rodiče a veškerou odbornou i laickou veřejnost 16. května do Vsetína na další besedu, tentokrát s Mgr. Michaelou Štáfkovou, vedoucí kladenské adiktologické dorostové ambulance na téma „Role rodičů a učitelů ve vzdělávání dětí" – co je zodpovědnost učitele, rodiče, žáka – jak do toho vstupuje osobní zodpovědnost jednotlivce – příklady z praxe, např. psaní domácích úkolů – jaké jsou kompetence všech zúčastněných (rodič x dítě x učitel) – šikana na sociálních sítích, která probíhá ve volném čase mimo školu, ale mezi spolužáky a další.

Kolem docházky dětí do škol na všech úrovních vzniká řada stereotypních i neočekávaných situací, se kterými je nutno se vypořádat. Pokud Vás toto téma zajímá, jste srdečně zváni. Účast je zdarma. 

Role rodičů a učitelů ve vzdělávání dětí.jpg

 Role rodičů a učitelů ve vzdělávání dětí.pdf


KAP logo.jpg