Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Rodinné hradohraní, Karel Kryl, Bon Voyage

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Letní, prázdninový Zlínskýu kraj nabízí plno zážitků a nevšedních setkání.
Základní informace o akci
Datum:  23. 7. 2018  - 29. 7. 2018
Místo:  Zlínaký kraj
Pořadatel:  Různé
Určeno pro:  Management škol
Podrobné informace o akci

Až do pátku 27. července je k vidění v Galerii Kabinet T. ve Zlíně výstava Ester Geislerové a Milana Mazúra s názvem Tekutá mateřská láska. Prostřednictvím specifické videoinstalace pracují oba umělci s filmovými nuancemi a různými formami narušování pohyblivého obrazu. K návštěvě je nutná telefonická domluva, více na www.kabinett.cz.

Ve středu 25. července rozezní Hvězdárnu Uherský Brod písně Karla Kryla v podání jeho bratra Jana. Koncert začne v 20:00, v případě deště se akce uskuteční v Domu kultury.

Kurátor a správce Cyril Měsíc představí ve středu arcibiskupskou zámeckou knihovnu v Kroměříži a její vývoj v průběhu staletí. Začátek je v 17:00, rezervaci míst je možné provést na: E: machackova@muo.cz, T: 573 331 765.

V pátek 27. července bude od 16 hodin patřit Sportovní areál Rybníček ve Starém Městě u Uherského Hradiště akci Rodinné hradohraní. Návštěvníci se mohou těšit na vodní radovánky, kyblíčky a lopatky s sebou.

Lázně Leopoldov Buchlovice na Uherskohradišťsku zvou v pátek na Country večer, začne v 19:00. 

V sobotu 28. července ožije zámek ve Zlíně Svatoanenskou slavností baronky Hauptové. Po více než sto letech obnovená tradice bude opět jednodenním festivalem hudby a mluveného slova. Po celou dobu slavnosti budou také otevřeny všechny zámecké výstavy a expozice. Návštěvníky čekají jednotlivé koncerty i divadelní představení.

Tlumačově na Zlínsku pořádají v sobotu od 13:00 pivní slavnosti. Jejich součástí bude i 2. ročník setkání heligonkářů.

Café Klášter Napajedla pořádá v sobotu od 16:00 Bon Voyage aneb Francouzskou party. Těšit se lze na mini degustaci rumů včetně několika francouzských. Pro milovníky dobrého jídla a pití bude připravena nabídka francouzských vín, fondue a klasiky francouzských moučníků - palačinky - Crêpes Suzette.

Ve Vsetíně pořádají v sobotu v Hexagon clubu Stoupa Cup OpenAir Afterpárty. Začátek akce v 17:00.

Neděle 29. července bude posledním dnem, kdy bude možné si prohlédnout v hale Vincentka v Luhačovicích výstavu fotografií Muž tří tváří. Věnována je Vilému Veverkovi, hobojistovi, fotografu a horolezci.

Od 1. do 5. srpna se můžete těšit na výstavu Zahrada Věžky Léto 2018. Ve Věžkách u Kroměříže bude v tradičním areálu místního zámeckého parku možnost nejen obdivovat a nakupovat rostliny, zahrádkářské potřeby, ale také se denně bavit pestrým programem, v němž nescházejí mj. vystoupení známých dechových hudeb či koncert Standy Hložka a Hallo Bandu.