Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Program Knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Program Knihovny Bedřicha Beneše Buchlovana v Uherském Hradišti v měsící březnu.
Základní informace o akci
Datum:  8. 3. 2018  - 31. 3. 2018
Místo:  Uherské Hradiště
Pořadatel:  Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost; Žáci I. stupně ZŠ; Žáci II. stupně ZŠ
Podrobné informace o akci

​I letos v Březnu - měsíci čtenářů vyhlašuje Knihovna BBB v Uherském Hradišti výtvarnou soutěž Ex-libris 2018, tentokrát ze zvířecí říše. Již potřinácté mohou děti i dospělí navrhnout drobnou knižní značku a poslat ji do 15. dubna 2018 na adresu knihovny. Nejlepší práce budou vyhlášeny v červnu 2018 a ozdobí připravovaný sborníček dětských literárních prací. http://www.knihovnabbb.cz/ex-libris-2018-startuje

V průběhu celého měsíce března mohou milovníci foglarovek shlédnout v čítárně Knihovny BBB výstavu Spojeni Foglarem, na kterou všechny srdečně zveme. Výstava předznamenává letošní Noc s Andersenem, která proběhne v pátek 23. března 2018.

Všechny malé i velké fanoušky Rychlých šípů pak knihovna zve v pátek 23. 3. 2018 v době mezi 15.00-18.00 na travnatou plochu za Knihovnou BBB. Chceš vědět, jak vypadá opravdové teepee, projít si lanovou lávku, vystřelit z praku či zjistit, co je to Balú hod? To vše a ještě mnohem víc připravuje uherskohradišťský Junák, skauti ze střediska Psohlavci. Vstup volný. V případě velkého deště se akce venku nekoná.