Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Na Zlínsko míří nablýskané trucky

Typ akce: Sportovní

Pozvánka
Od pátku 17. do neděle 19. srpna se uskuteční v Březůvkách na Zlínsku už 13. ročník Truck Srazu. Nablýskané kamiony budou k vidění i ve Zlíně a jeho okolí.
Základní informace o akci
Datum:  17. 8. 2018  - 19. 8. 2018
Místo:  Zlín, Březůvky
Pořadatel:  Truck sraz Zlín
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Do Březůvek se opět sjedou trucky z několika evropských států. Tamní areál se otevře v pátek v 17:00. V 19:00 vyjedou kamiony do Zlína, do ulice Hradské, kde zastaví v 19:30 a kde je bude moci obdivovat veřejnost. Ve 20:30 se celá kolona vydá zpět, trasa povede přes tř. T. Bati, ul. Díly IV., ul. Štefánikova a Osvoboditelů. Tady odbočí na Kudlov a vrátí se do Březůvek.

V sobotu začne program v březůvském areálu Kapřín v 10:00. Návštěvníci se mohou těšit na soutěže, ukázky RC modelů, volit se bude nejkrásnější truck. Celý den budou k dispozici stánky s občerstvením, zahraje country kapela Pěšáci a po setmění vypukne světelná show. I letos bude zajištěna kyvadlová doprava z Kudlova (konečná MHD 32) do Březůvek a zpět.

V sobotu se kamiony vydají na spanilou jízdu po okolí. Trasa povede z Březůvek na Provodov, Zelené údolí, Želechovice nad Dřevnicí, Zlín – tady projedou ulicemi Vizovická, třídou Tomáše Bati, kde odbočí na ul. Březnická, a dále do Bohuslavic a Březůvek.

Více k programu Truck Srazu na www.truck-sraz-zlin.cz.