Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Malí filharmonici

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Státní ZUŠ v kraji přicházejí s projektem, který dá téměř padesáti vybraným žákům možnost vyzkoušet si práci profesionálního hudebníka. Na sérii tří květnových koncertů se individuálně a pod vedením pedagogů připravují už od podzimu. Partnerem projektu je Filharmonie Bohuslava Martinů.
Základní informace o akci
Datum:  11. 5. 2017  - 11. 5. 2017
Místo:  Kroměříž, Uherský Brod, Zlín
Pořadatel: 
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost; Pedagogové; Studenti SŠ, VOŠ, VŠ; Žáci I. stupně ZŠ; Žáci II. stupně ZŠ; Management škol
Podrobné informace o akci
Státní ZUŠ v kraji přicházejí s projektem, který dá téměř padesáti vybraným žákům možnost vyzkoušet si práci profesionálního hudebníka. Na sérii tří květnových koncertů se individuálně a pod vedením pedagogů připravují už od podzimu. Partnerem projektu je Filharmonie Bohuslava Martinů, která je zastoupena 25 hráči orchestru, ti jsou zároveň mentory svých dočasných malých kolegů. 

Koncerty se uskuteční v Arcibiskupském zámku v Kroměříži 22. května, v Domě kultury v Uherském Brodě o den později. Vše vyvrcholí veřejným happeningem v rámci akce ZUŠ Open za účasti Magdaleny Kožené a dalších osobností (slavných absolventů zdejších státních ZUŠ) v parku Komenského ve Zlíně 30. května, následnou veřejnou generálkou a vrcholem bude večerní koncert v nedalekém Kongresovém centru. Všechny tyto akce jsou pro veřejnost zdarma.

KM.jpgUh Brod.jpgZlín.jpg