Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Zlínský kraj zažije Kunovské léto, Holešovskou regatu a Punťa šou

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Festivaly, přednášky, akce pro děti – Zlínký kraj žije. Vyberte si z aktuální nabídky.
Základní informace o akci
Datum:  12. 6. 2017  - 18. 6. 2017
Místo:  Zlínský kraj
Pořadatel:  Různé
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

​Festivaly, přednášky, akce pro děti – Zlínký kraj žije. Vyberte si z aktuální nabídky.

Ve středu 14. června se uskuteční v krajské knihovně ve Zlíně přednáška na téma Írán, začátek je v 17:00 v 2. podlaží budovy 15. Je ďábelskou zemí? Jak se islám promítá do každodenního života? Neobvyklý pohled do zákulisí šíitských rituálů nabízí Jiří Sladký, autor dvou knih o současném Íránu. Vstupné 40 Kč.

Uherské Hradiště, Kunovice a Staré Město ožijí od středy 14. do neděle 18. června Mezinárodním dětským folklórním festivalem Kunovské léto. Více k bohatému programu na www.kunovske-leto.cz.

Ve čtvrtek 15. června bude park Komenského ve Zlíně dějištěm hravého odpoledne s méďou Tomíkem. Akce pro rodiny s dětmi začne v 15:00 a potrvá do 18:00. Vstup je zdarma. Městská knihovna Holešov zve ve čtvrtek na přednášku věnovanou minulosti Ivančeny, památníku pěti skautů a jejich spolupracovníků popravených za účast v protinacistickém odboji. Začátek je v 17:00, vstupné je 25 Kč.

Od pátku 16. do soboty 17. června zažije Holešov další ročník festivalu Holešovská regata. V pátek se lze těšit na koncert kapely Olympic a kapely Katapult. Během sobotního programu zahraje a zazpívá Janek Ledecký, Vojta Dyk a B-Side band, Mandrage a další. Více na www.holesovskaregata.cz.

Zámek a park Lešná u Valašského Meziříčí zve v sobotu na pohádkové odpoledne, které proběhne v 15:00 až 19:00. V 15:00 a 17:00 lze shlédnout hranou pohádku odehrávající se v zámeckých komnatách, od 18:00 bude k dispozici pohádková stezka zámeckým parkem.

V neděli 18. června ožije Panská zahrada ve Vsetíně akcí Fešák Pes aneb Punťa šou, tedy setkáním pejskařů s workshopem a předváděčkou psích dovedností. Začátek je v 14:00.

Oblíbená Zvonice na Soláni na Vsetínsku zve až do úterý 20. června na výstavu malíře Rudolfa Ciganíka a výtvarníka Martina Ciganíka. Více na www.zvonice.eu