Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání
Kulturní a společenské akce
 • Žáci ZUŠ Alfréda Radoka zakoncertují s Jaromírem Nohavicou

  15. 6. 2019, Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí

  ​ Základní umělecká škola Alfréda Radoka Valašské Meziříčí slaví 80. výročí. Hlavní oslavy proběhnou v měsíci červnu v rámci Festivalu ZUŠ Alfréda Radoka. K oslavám se připojí se svými vystoupeními žáci i soubory napříč všemi obory.
  »Celý článek«

 • Filharmonie pod širým nebem

  11. 6. 2019, Filharmonie Bohuslava Martinů

  Charitativní koncert Filharmonie pod širým nebem se bude opět konat na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a to dne 11. června ve 20 hodin. Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně pod vedením dirigenta Roberta Kružíka zahraje Mou vlast od Bedřicha Smetany. Jako předskokan vystoupí skupina Light & Love a večer zakončí tematický videomapping.
  »Celý článek«

 • Městské divadlo Zlín chystá den otevřených dveří

  2. 6. 2019, Městské divadlo Zlín

  Herci budou v neděli 2. června provádět všechny zvědavé diváky, kteří přijdou do Městského divadla Zlín na Den otevřených dveří.
  »Celý článek«

 • Program Hvězdárny Zlín v červnu

  1. 6. 2019, Hvězdárna Zlín

  Hvězdárna Zlín nabízí dvě přednášky. Jednou z nich je přednáška na pokračování "Nebe nad Zlínem" a to už šestou v řadě. Přijďte se podívat na nebe nad Zlínem.
  »Celý článek«

 • Muzejní noc ve Slováckém muzeu 2019

  24. 5. 2019, Slovácké muzeum

  Noc v muzeu? Proč ne!
  »Celý článek«

 • Pojďte s námi na balet!

  19. 5. 2019, ZUŠ Uherské Hradiště

  Srdečně Vás zveme na předtančení žákyň tanečního oboru ZUŠ Uh. Hradiště pod uměleckým vedením Jany Trubačíkové a Marie Hladníkové, které budete moci obdivovat v choreografiích současného tance těsně před živým přenosem Carmen tuto neděli v 16:45 v kině Hvězda.
  »Celý článek«

 • Do Muzea luhačovického Zálesí za léčivými stromy

  13. 5. 2019, Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

  V Muzeu luhačovického Zálesí mohou lidé až do 17. listopadu navštívit výstavu, která představuje na tři desítky našich původních i pěstovaných stromů a keřů využívaných v lidovém léčitelství i současné fytoterapii a stále populárnější gemmoterapii – léčbě pupeny. Návštěvníci se mohou těšit také na bohatý doprovodný program po celou dobu trvání výstavy.
  »Celý článek«

 • Hvězdárna Zlín v květnu 2019

  1. 5. 2019, Zlínská astronomická společnost

  Hvězdárna Zlín – akce v květnu 2019 Lesní čtvrť III/5443, Zlín http://www.zas.cz, email: zas@zas.cz , tel. 732 804 937
  »Celý článek«

 • Měsíc květen ve Zlíně

  30. 4. 2019, Různé

  V květnu nabízí krajské město Zlín bohaté kulturní vyžití. Přijďte a zažijte s námi.
  »Celý článek«

 • Tip na výlet do Hostětína do Bludiště v přírodě

  28. 4. 2019, Centrum Veronica Hostětín

  Tímto tipem na výlet spojíme turistiku s poznáváním dle zásad, které prosazoval J. A. Komenský – tedy formou hry. Vydejte se do malé obce v Bílých Karpatech – Hostětína. Zde bylo vybudováno originální Bludiště v přírodě.
  »Celý článek«

 • Zlínské muzeum představí historické hudební nástroje

  25. 4. 2019, Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

  Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně zve na novou výstavu „Gloria musicae!“, která představí ucelenou sbírku strunných, dechových a bicích historických hudebních nástrojů z 18. – 20. století. Unikátní soubor hudebních historických nástrojů pochází od pražského sběratele Jaromíra Růžičky. Jeho sbírka je jedinečná především v komplexnosti zastoupení takřka všech druhů hudebních nástrojů. Výstava bude zahájena vernisáží 25. dubna v 17 hodin a k vidění bude v krajském kulturně vzdělávacím centru 14|15 BAŤŮV INSTITUT do 7. července.
  »Celý článek«

 • Krajská galerie představí Mezinárodní bytovou soutěž firmy Baťa v roce 1935

  2. 4. 2019, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně

  Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně připravila novou výstavu, která formou původní fotografické a plánové dokumentace a řady archivních materiálů přiblíží významnou Baťovu mezinárodní veřejnou bytovou soutěž, která byla vyhlášena v lednu 1935. Výstava bude k vidění v grafickém kabinetu galerie ve 14. budově krajského kulturně vzdělávacího centra 14|15 BAŤŮV INSTITUT od 3. dubna do 9. června. Vernisáž výstavy se uskuteční 2. dubna v 17 hodin.
  »Celý článek«

 • ETA – Umění (a) spotřebiče

  20. 3. 2019, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně

  Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně zve návštěvníky na novou výstavu „ETA – Umění (a) spotřebiče“, která vznikla ve spolupráci s Národním technickým muzeem a Východočeskou galerií v Pardubicích. Výstava bude zahájena vernisáží 19. března v 17 hodin a k vidění bude v krajském kulturně vzdělávacím centru 14|15 BAŤŮV INSTITUT do 19. května 2019.
  »Celý článek«

 • Literární jaro ve Vsetíně 2019

  4. 3. 2019, https://www.facebook.com/literarnifestival1/

  Od března startuje již IX. ročník festivalu Literární jaro ve Vsetíně, na jehož organizaci se podílejí vsetínská knihovna a Nadace Masarykova gymnázia Vsetín.
  »Celý článek«

 • Všechny cesty vedou do Obchodního domu Baťa

  14. 2. 2019, Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně

  Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně připravuje novou výstavu, která je věnovaná významné budově zlínské historie a je připomínkou 125. výročí založení firmy Baťa. Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 14. února v 17 hodin v 1. podlaží budovy 14.
  »Celý článek«