Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Kolokvium pro pedagogy

Typ akce: Vzdělávací

Pozvánka
Pozvánka na kolokvium s pedagogy, na němž budou jednotlivé instituce prezentovat nabídky programů, které si pro příští rok připravily pro školy.
Základní informace o akci
Datum:  29. 8. 2018  - 29. 8. 2018
Místo:  14|15 Baťův institut
Pořadatel:  Muzeum JVM ve Zlíně, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně a KK F. Bartoše ve Zlíně
Určeno pro:  Pedagogové
Podrobné informace o akci

Vážení pedagogové,

rádi bychom Vás pozvali na kolokvium pro pedagogy, které pořádají dne 29. srpna 2018 od 15 hodin Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně, Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně a Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně.

Kolokvium se uskuteční v prostorách 14|15 BAŤOVA INSTITUTU, v němž výše jmenované instituce sídlí, a to v edukační místnosti v 5. podlaží 14.  budovy.

V rámci kolokvia nahlédneme do expozic i krátkodobých výstav, pohovoříme o plánovaných výstavách a akcích zúčastněných institucí. Hlavním bodem kolokvia bude představení nabídky doprovodných programů muzea, galerie i knihovny na nový školní rok. Prostor bude též pro vyjádření vašich námětů a názorů, které se stanou inspirací pro vytvoření takových programů, které vám budou nejlépe vyhovovat.

Prosíme Vás o nezávazné ohlášení účasti na objednavky.skoly@seznam.cz či telefonicky na čísla 573 032 3xx (19,20,21). Pomůže nám to při organizačním zajištění. Vstup na kolokvium je pro všechny účastníky zdarma.

S pozdravem a přáním pěkného dne muzejní a galerijní pedagogové a lektoři knihovny.