Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Pohár města Kroměříže

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Střední škola hotelová a služeb Kroměříž pořádá 17. června Pohár města Kroměříže - jezdecký den bude pro žaky, zaměstnance školy a další školy se stejným zaměřením, pro širokou veřejnost, která se zajímá o parkurové skákání a koně.
Základní informace o akci
Datum:  17. 5. 2017  - 17. 6. 2017
Místo:  Kroměříž
Pořadatel:  Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

​Střední škola hotelová a služeb Kroměříž pořádá 17. června Pohár města Kroměříže - jezdecký den bude pro žaky, zaměstnance školy a další školy se stejným zaměřením, pro širokou veřejnost, která se zajímá o parkurové skákání a koně.

Střední škola hotelová a služeb Kroměříž pořádá XXI. ročník parkurových jezdeckých závodů  POHÁR MĚSTA KROMĚŘÍŽE

Pořádáním jezdeckých závodů má naše škola možnost předvést teoretické znalosti žaků do reality, učit je osvojení poznatků, pracovních postupů a nástrojů potřebných pro kvalifikovaný výkon povoláni.

Významnou součástí je také prohlubování vztahu žaků k životnímu prostředí, tak aby dokázali esteticky a citově vnímat své okolí, osvojili si základní principy šetrného a odpovědného přístupu k životnímu prostředí jak v osobním, tak i v profesním jednání.
Cílem jednodenních jezdeckých závodů je motivace žaků k tomu, aby se naučili využívat znalosti, vědomosti a dovednosti získané při studiu oboru vzdělání Jezdec a chovatel koní. Využít přirozené soutěživosti mladých lidi při porovnáváni svých schopnosti s žaky jiných škol.
V souladu se záměrem školního vzdělávacího programu a středního odborného vzdělávání připravit žaka na úspěšný, smysluplný a odpovědny osobní, občanský i pracovní život v podmínkách měnícího  se světa i kvalitní zvládnutí závěrečných zkoušek.  Realizace parkurových jezdeckých závodů „Pohár města Kroměříže" s žáky a pedagogy oboru vzdělání Jezdec a chovatel koní v areálu SŠHS Kroměříž – PIONÝRSKÁ LOUKA je součásti ŠVP a tematických plánů učitelů teoretického vyučování a také učitelů odborného výcviku.
Vedení školy využívá této akce k získání sociálních partnerů pro obor vzdělání Jezdec a chovatel koní, popř. jiných oborů vzdělání.  Jezdecké závody organizují plně kvalifikovaní učitelé odborných předmětů a učitele odborného výcviku a plně kvalifikovaní rozhodčí, kteří jsou schváleni podle platné legislativy Českou jezdeckou  federaci (ČJF). Celý jezdecký den bude pro žaky, zaměstnance školy a další školy se stejným zaměřením, pro širokou veřejnost, která se zajímá o parkurové skákání a koně. Ve spolupráci s ČJF – Zlínská oblast, připraví všem jezdeckým oddílům a účastníkům sportovního dne co nejlepší kolbiště
a další služby, které se závody souvisejí. Ostatním, kteří se přijdou podívat, zajistí příjemně strávený den s milými lidmi a ušlechtilými zvířaty.