Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Filharmonie pod širým nebem

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Charitativní koncert Filharmonie pod širým nebem se bude opět konat na platformě 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a to dne 11. června ve 20 hodin. Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně pod vedením dirigenta Roberta Kružíka zahraje Mou vlast od Bedřicha Smetany. Jako předskokan vystoupí skupina Light & Love a večer zakončí tematický videomapping.
Základní informace o akci
Datum:  11. 6. 2019  - 11. 6. 2019
Místo:  14|15 Baťův institut
Pořadatel:  Filharmonie Bohuslava Martinů
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Vstupenky je možné od dnešního dne zakoupit v předprodeji na obou recepcích 14|15 BAŤOVA INSTITUTU a v pokladně Filharmonie Bohuslava Martinů v Kongresovém centru Zlín. Vstupné je 100 Kč, děti do 6 let mají vstup zdarma.

„O koncert je každoročně velký zájem a vzhledem k omezené kapacitě platformy doporučuji všem návštěvníkům, kteří chtějí zažít tento jedinečný hudební večer pod širým nebem, aby si vstupenku zakoupili co nejdříve," uvedla Ing. Petra Kubíková, ředitelka příspěvkové organizace 14|15 Baťův institut.

Výtěžek z charitativního koncertu je určen ve prospěch poskytování sociálně-zdravotní služby pro osoby s duševním onemoc­něním ve zřizovaných Centrech duševního zdraví neziskovými organizacemi Charita Uherské Hradiště a Centrum služeb a podpory Zlín, o. p. s. Akce se koná pod záštitou radní pro oblast sociálních záležitostí, neziskového sektoru a rodinné politiky Michaely Blahové a radního pro oblast kultury, památkové péče, církví, mládeže a sportu Mgr. Miroslava Kašného.

V případě nepřízně počasí bude akce zrušena.

Pořadateli koncertu jsou 14|15 Baťův institut, p. o., Filharmonie Bohuslava Martinů, o. p. s. a Zlínský kraj.

Aktuální informace naleznete na www.14-15.cz nebo www.filharmonie-zlin.cz.