Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Dětská porta 2018

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Republikové finále největší dětské hudební soutěže v oblasti folk – country proběhne v letošním roce v Kroměříži.
Základní informace o akci
Datum:  1. 6. 2018  - 2. 6. 2018
Místo:  Kroměříž
Pořadatel:  Pionýr, z. s.
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost; Studenti SŠ, VOŠ, VŠ; Žáci I. stupně ZŠ; Žáci II. stupně ZŠ
Podrobné informace o akci
Republikové finále největší dětské hudební soutěže v oblasti folk – country proběhne v letošním roce v Kroměříži.   

Program hudebního setkání začíná již večer v pátek 1. června, kdy na nádvoří historické radnice v Kroměříži vystoupí spřátelené dospělé kapely.  Tento hudební večer jistě navodí tu správnou atmosféru, ale zároveň je jakýmsi poděkováním městu, které republikovou soutěžní přehlídku v letošním roce hostí a samotný MěÚ je partnerem akce.

V sobotu 2. června 2018 se na dvou pódiích (nádvoří radnice a nádvoří ZUŠ) představí na pět desítek nejlepších hudebníků, kteří byli doporučeni porotami oblastních kol, jež probíhala od podzimu loňského roku po celé republice, na soutěžní přehlídce Dětská porta. Soutěžící jsou rozděleni do devíti kategorií, v soutěži se tak v různých věkových kategoriích představí jednotlivci, dua i kapely a oddíly. Mnozí soutěžící každoročně v rámci svého vystoupení zpívají a hrají i autorské skladby.  A určitě se bude na co dívat! Někteří, ač věkem ještě děti, úspěšně vystrkují drápky a začínají se prosazovat i mezi dospělými hudebníky na různých festivalech a soutěžích.

Sobotní den pak zakončí večerní koncert dalších hostů spojený s vyhodnocením republikového finále soutěže Dětská porta, jež je jednou ze soutěží patřících do Pionýrského sedmikvítku.
Vstup na veškeré aktivity je zcela zdarma a pro všechny účastníky akce je navíc díky podpoře MěÚ v Kroměříži připraven i další příjemný bonus v podobě volného vstupu do Muzea Karla Kryla. 

Přijďte podpořit mladé hudebníky a poslechnout si dobrou muziku. Od pátečního do sobotního večera se Kroměříž rozezní folk-country muzikou a vy můžete být u toho!