Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Pozvání na Arioso Quartett Wien, výstavu Malby 2019 a projekt Pleteme město

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Nenechte si ujít výjimečný hudební zážitek, výstavu výtvarného umění či některou z dalších akcí ZUŠ Uherské Hradiště.
Základní informace o akci
Datum:  2. 10. 2019  - 13. 10. 2019
Místo:  Uherské Hradiště, Zlín
Pořadatel:  ZUŠ Uherské Hradiště
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Připojujeme se k pozvání na akce Střední uměleckoprůmyslové školy v rámci projektu Pleteme město – společně, do kterého se svými oplétanými objekty zapojil i výtvarný obor ZUŠky. Oplétaná díla budou umístěna podél někdejšího toku strouhy Rechly, komentované prohlídky a další pozoruhodné akce se budou konat po celou neděli 6. října.

Naše srdečné pozvání přijměte i na výstavu Malby 2019, kterou si můžete prohlédnout v Cafe 21 v termínu 7.–13. října. Výstava výtvarného oboru ZUŠ – pobočky Staré Město představuje práce inspirované současnou moderní malbou s tematikou krajiny, lidské figury či tváře nebo také světem zvířat. Své práce zpracovali žáci pod vedením pedagožky Jany Bouzkové.

Srdečně vás zveme také na koncert Arioso Quartett Wien, který se uskuteční v úterý 8. října v 19 hodin v koncertním sále ZUŠ. Tento smyčcový soubor se skládá z hráčů předních vídeňských orchestrů, které pojí společná vášeň pro komorní hudbu a mnohaleté přátelství. Letošní sezónu slaví ensemble již 25. výročí vzniku a v České republice vystupuje s programem sestaveným speciálně k tomuto jubileu. Na koncertu se můžete těšit na díla vrcholných vídeňských skladatelů klasicismu i romantismu. Členy souboru jsou Martin Klimek (housle), Libor Meisl (housle), Wolfgang Prochaska (viola), Benedikt Endelweber (violoncello).