Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

3. koncert absolventů, sólistů a souborů ZUŠ Uherské Hradiště

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
Srdečně Vás zveme na 3. koncert absolventů, sólistů a souborů, který se uskuteční ve čtvrtek 16. května v 19 hodin v uherskohradišťské Redutě.
Základní informace o akci
Datum:  16. 5. 2019  - 16. 5. 2019
Místo:  Reduta Uherské Hradiště
Pořadatel:  ZUŠ Uherské Hradiště
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

Na pódiu se představí žáci Základní umělecké školy Uherské Hradiště pod vedením svých učitelů Jiřího Bajzy, Lukáše Frýborta, Jany Hanáčkové, Iva Horkého, Antonína Koníčka, Josefa Krystoně, Petry Foltýnové, Jany Orechovské, Ondřeje Popelky, Marka Ovčáčíka, Drahomíry Stránské a Tomáše Staňka.

Redutu rozezní skladby pro klavír, kytary, housle, klarinet a saxofon. Těšit se můžete i na komorní orchestr ZUŠ, jazzové kvarteto, přípravný dechový soubor a dechový orchestr Zuška.

Zazní skladby Schuberta, Svendsena, Schumanna, Mozarta i Bacha. Přípravný dechový orchestr si pro posluchače připravil oblíbené filmové melodie z Tří oříšků pro Popelku či Princezny ze mlejna, dechový orchestr Zuška zaujme publikum skladbami Hello Dolly, Just For You – Jen pro Tebe nebo známou Summertime od G. Gerschwina.

Sólově na trubku uslyšíte Čestmíra Majzlíka, na altsaxofon Kateřinu Hledíkovou a na baskřídlovku se představí Martin Šilhavík, který v celostátní soutěži v komorní hře s převahou dechových nástrojů získal  druhé místo s žesťovým kvartetem.