Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

14|15 BAŤŮV INSTITUT zve návštěvníky na nevšední zážitek BLÍZKO NEBE

Typ akce: Kulturní

Pozvánka
V neděli 9. září mohou návštěvníci zažít jedinečný podvečer na střešní terase budovy 14. Těšit se mohou na netradiční výhled na zlínskou architekturu s odborným komentářem kurátora Krajské galerie výtvarného umění ve Zlíně a kytarový koncert Ondřeje Svačiny. Atmosféru dotvoří prezentovaný výběr vín sommelierem Vinotéky u Pešatů. Začátek akce Blízko nebe je v 18 hodin.
Základní informace o akci
Datum:  9. 9. 2018  - 9. 9. 2018
Místo:  14|15 Baťův institut
Pořadatel:  Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně
Určeno pro:  Rodiče a veřejnost
Podrobné informace o akci

„Na druhou zářiovou neděli jsme pro návštěvníky připravili jedinečný zážitek s hudebním vystoupením na místě, které není veřejnosti běžně přístupné. Terasa budovy 14 nabízí unikátní výhled na město, návštěvníci se tedy mohou zároveň dozvědět spoustu zajímavostí o baťovské architektuře od odborného kurátora galerie," pozvala na akci Ing. Petra Kubíková, ředitelka 14|15 Baťova institutu, příspěvkové organizace.

V podvečer vystoupí talentovaný muzikant Ondřej Svačina se svou sólovou hrou na kytaru. Ondřej Svačina vystudoval klasickou a jazzovou kytaru na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a vystupoval například s Abbou revival, 80´s Factory a Alicí Konečnou. Lidé jej mohou znát také jako člena kapely Foxy Hunters nebo ROCK & ROLLERS.

 „Klasickou kytaru se snažím propagovat a prezentovat jako plnohodnotný sólový nástroj. Můj repertoár je kromě skladeb z oblasti klasické kytarové hudby tvořen převážně úpravami jazzových, popových
a rockových skladeb," uvedl Ondřej Svačina.

Kapacita střešní terasy je omezená, proto by se měli všichni zájemci o tento hezký večer Blízko nebe rychle rozhodnout a zakoupit vstupenku včas. Vstupenky jsou již v předprodeji na recepci 14|15 BAŤOVA INSTITUTU či online na webových stránkách www.14-15.cz,.