Jak aplikace roste?

9. březen 2022
O aplikaci ROSTEM 2050
Autor/ka článku: Iva Čermáková
Jak aplikace roste?

Zaujala vás tato aktivita a chcete vědět, kdo za ní stojí a jak jsme daleko? Aplikace ROSTEM 2050 vzniká v rámci projektu Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje II, reg. číslo: CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0018903.

Na projektu se aktivně podílí skupina nadšenců z několika institucí. Finanční zázemí nám poskytuje Zlínský Kraj, klíčoví lidé vyvíjející aplikaci jsou pak z Fakulty technologické UTB Zlín, Fakulty aplikované informatiky UTB Zlín, Střední průmyslové školy Otrokovice a Continental Barumu Otrokovice. Kromě toho se ale do projektu postupně zapojují další instituce, základní i střední školy, domy dětí a mládeže a organizátoři různých akcí a kroužků.

Kdy to bude? Už na podzim 2022 spustíme pilotní provoz aplikace, na které pak budeme ještě dál pracovat, vylepšovat ji a vychytávat mouchy. V této fázi určitě oceníme vaše připomínky, náměty a přání. Čím dřív budete u toho, tím víc budeme moci aplikaci přizpůsobit tomu, co byste od ní čekali právě vy.