Hledám práci pedagogického pracovníka

13. 2. 2020

Hledám práci jako pedagogický pracovník. Vystudovala jsem VŠ v oboru sociální pedagogika. Mohu nabídnout časovou flexibilitu, všestranné zkušenosti z různých profesí, schopnost pracovat pod tlakem a ihned se rozhodnout. Dále schopnost jednat s různými typy lidí a také zkušenosti s vedením menšího kolektivu pracovníků v IT firmě.

Doučovala jsem děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, v rámci dobrovolnické činnosti pak romské děti v jejich domovech. Mám zkušenosti s asistencí u dětí se speciálními vzdělávacími potřebami i poruchou autistického spektra.

Lektorovala jsem kroužek volnočasových aktivit pro děti na prvním stupni základní školy a také pletení košíků z pediku a mořské trávy pro děti na základních školách a v domově dětí a mládeže.

Zajímám se o problematiku závislostí a rizikového chování dětí a dospívajících (mj. studium na univerzitě Karlově v Praze), mohu nabídnout zkušenosti s dětmi a dospívajícími ze střediska výchovné péče a z několika odborných stáží v nízkoprahových zařízeních pro děti a mládež.

Hraji na zobcovou flétnu, zajímám se o rukodělné tvoření – výrobu papírových dekorací technikou fleurogami, dekoračních předmětů zdobených technikou decoupage, pletení technikou kumihimo, tkaní.

Nastoupit mohu ihned.

Budu ráda za Vaše nabídky.

Petra Gajdošíková

Mám zájem o toto místo / o tohoto uchazeče

Soubor nevybrán
Souhlasím se zpracováním osobních údajů