Asistentka pedagoga

8. 9. 2021

Dobrý den, dovoluji si Vás oslovit žádostí o pracovní pozici.

Ráda bych se představila –  jmenuji se Bohdana Hostašová, žiji v Otrokovicích a hledám práci jako asistent pedagoga. Pokud možno co nejvyšší úvazek do 15ti km od mého bydliště, směr Zlín, UH a KM, s dobrou dostupností vlakem nebo autobusem.

Mám střední školu s maturitou obor sociální péče, dále studium pedagogiky k výkonu asistenta pedagoga na Spgš v Kroměříži a dva semestry vychovatelství na soukromé VŠ v Kunovicích.

Nabízím několikaleté zkušenosti s dětmi s PAS, absolvovala jsem i několik školení. Dále mám praxi u dětí se SPU, ADHD, vývojovou dysfázií a u dětí i dospělých s mentální retardací i s kombinovanými vadami. Působila jsem jako dozor u žáků s epilepsií a Diabetem.

Ráda pracuji a komunikuji s dětmi, tvořím,zpívám, tančím, vymýšlím různé akce a programy, proto bych se chtěla co nejvíce zapojit do dění třídy i Vaší školy.

Tato práce mě baví a naplňuje. Myslím, že v pomoci dětem s handicapem jsem našla určitý smysl života. Každý, i sebemenší pokrok, je pro mě obrovskou odměnou i další motivací.

Ráda bych pracovala na škole, kde je AP přínosem, pomocí a součástí teamu.

Jsem ochotná dále se vzdělávat a učit se novým věcem.

Děkuji za případné nabídky.

Bohdana Hostašová

739 271 703

 

Mám zájem o toto místo / o tohoto uchazeče

Soubor nevybrán
Souhlasím se zpracováním osobních údajů