Asistent pedagoga

Bohdana Hostašová
17. 5. 2022

Dobrý den přeji. Ráda bych se představila – jmenuji se Bohdana Hostašová a hledám práci jako asistent pedagoga, od nového školního roku nebo dle domluvy.  Pokud možno co nejvyšší úvazek, Zlín, Slušovice  a okolí, dostupnost autobusem, vlakem.

Momentálně pracuji jako pracovník přímé péče a aktivizační pracovník ve stacionáři pro mentálně handicapované s přidruženými vadami. Naše zařízení se bohužel od září stěhuje a já si nemohu časově tak daleko dovolit dojíždět.

Mám střední školu s maturitou obor sociální péče, dále studium pedagogiky k výkonu asistenta pedagoga na Spgš v Kroměříži a dva semestry vychovatelství na soukromé VŠ v Kunovicích.

Nabízím několikaleté zkušenosti s dětmi s PAS, absolvovala jsem i několik školení. Dále mám praxi u dětí se SPU, ADHD, vývojovou dysfázií a u dětí i dospělých s mentální retardací i s kombinovanými vadami. Působila jsem jako dozor u žáků s epilepsií a Diabetem.

Ráda pracuji a komunikuji s dětmi, tvořím,zpívám, tančím, vymýšlím různé akce a programy, proto bych se chtěla co nejvíce zapojit do dění třídy i Vaší školy.

Tato práce mě baví a naplňuje. Myslím, že v pomoci dětem s handicapem jsem našla určitý smysl života. Každý, i sebemenší pokrok, je pro mě obrovskou odměnou i další motivací.

Ráda bych pracovala na škole, kde je AP přínosem, pomocí a součástí teamu.

Jsem ochotná dále se vzdělávat a učit se novým věcem.

Děkuji za případné nabídky.

Bohdana Hostašová

739 271 703

Mám zájem o toto místo / o tohoto uchazeče

Soubor nevybrán
Souhlasím se zpracováním osobních údajů