Generace Z: jak oslovit mladé – 2. 11.

26. říjen 2021
Webináře
Autor/ka článku: Vlavici.cz
Generace Z: jak oslovit mladé – 2. 11.

Školení Jak oslovit generaci Z se koná 2. listopadu od 9:30 do 13:30. Školení Generace Z  je akreditováno jako vzdělávací program DVPP pod č.j. MSMT – 11465/2020-4-338. Školení lze financovat z projektu Šablony pro SŠ. Všichni naši školitelé jsou odborníci s dlouholetou praxí v komerčním, politickém a školském marketingu.

Zajímá vás, proč se lidé do 25 let chovají „tak jinak”? Co je pohání dopředu? V českém i slovenském vzdělávacím systému dochází ke střetu generací: generace X a baby boomers (dnešní učitelé) vs. generace Z (jejich žáci). Každá z těchto generací vyrůstala v jiném historickém kontextu, což utvářelo jejich vnímání světa. Rozdíly mezi generací učitelů a žáků vytváří v mnoha případech třecí plochy, komunikační bariéry a nepochopení, což má negativní vliv na spokojenost obou stran a snižuje to efektivitu vzdělávání i náboru škol. Na základě desítek průzkumů, stovek hodin zkušeností s komunikací a marketingem ke generaci Z jsme pro vás připravili souhrn toho, jak generaci Z oslovit a jak s ní pracovat.

Co si ze školení odnesete?

  • Zjistíte, jaké jsou základní rysy generací, pochopíte jejich hodnoty a životní postoje.
  • Odhalíme vám detailní informace o generaci Z, pochopíte jejich chování a zjistíte, jaké využívají technologie.
  • Pochopíte specifika komunikace s generací Z a naučíte se poradit si s jejími možnými riziky.
  • Dozvíte se něco o fragmentaci pozornosti a multitaskingu.
  • Naučíme vás využívat sílu vizuální komunikace.

Pro koho je školení určeno?

Kurz je určen všem pracovníkům středních škol, kteří se starají o přijímací řízení, propagaci, reklamu, PR nebo marketing. Typicky jsou to ředitelé, zástupci ředitelů, výchovní poradci, mnohdy ale také učitelé, kteří se o propagaci starají nad rámec svých pracovních povinností. Kurz je určen všem, kterým není lhostejný osud jejich školy a chtějí zjistit, jak efektivně zajistit její budoucnost.

Cena a organizační informace

  • Cena (on-line): 1 890 Kč (72,9 €) bez DPH – cena zahrnuje materiály ke školení
  • Cena (prezenční): 2 190 Kč bez DPH (85,9 € bez DPH)– cena zahrnuje materiály ke školení a drobné občerstvení
  • Po zaplacení a absolvování školení obdrží účastníci certifikát
  • Školení akreditováno na 8 VH