Future leader 2024

6. leden 2024
Pedagogové
Autor/ka článku: Ivana Sládková
Future leader 2024

Program Future leader vede účastníky k otevřenému vnímání souvislostí a schopnosti lépe vést sám sebe i ostatní. I když jde o kurz skupinový, přístup je zde především individuální. Devítiměsíční program sestává ze čtyř víkendových setkání a individuálního mentoringu, ve kterém se setkají lidé z různých profesí nejčastěji od 25 do 36 (39) let věku. Pod vedením zkušených lektorů účastníci posílí své schopnosti hledat řešení a vytyčit cestu sobě i ostatním. A to s využitím metod jakými jsou například logické úrovně, spirálová dynamika nebo systemický přístup. Setkání umožní účastníkům pracovat s užitečností jinakosti a naučit se s ní zacházet.

Základní cena za celý kurz je 55.000,- Kč. V ceně je vše: lektorné, ubytování ve společných prostorách i celodenní stravování.

Realizátoři vychází vstříc těm, kdo si základní výši kurzovného nedokáží sami uhradit. V takových odůvodněných případech umožňují účast za sníženou cenu – zájemci (většinou účastníci z nezisku) mohou požádat o dílčí snížení až do výše poloviční ceny. Recipročně pak pro realizátora programu Future leader, kterým je Akáda, odvedou práci dle vlastní odbornosti a možností v odpovídající hodnotě.

Kurz lze platit průběžně, není potřeba mít předem celou částku. Zásadní pro účast není mít na kurz peníze, ale mít chuť a zájem. Kurz probíhá v Horních Libchavách v podhůří Orlických hor. Kdo si není jist, zda je právě tenhle program pro něj, může absolvovat pouze první víkend, a až pak se rozhodnout o účasti na celém kurzu.

Pro koho je kurz:

Cílíme na pestrou skladbu účastníků, především na osoby ze tří oblastí: veřejné, neziskové a z oblasti podnikání. Ideální varianta je ta, kdy se dvě – tři osoby z jednoho místa spojí a přihlásí se společně. Prožitý program posílí jejich propojení a podpoří jejich další růst i aktivity. Přihlásit se individuálně je samozřejmě také možné a vítané.

Termíny pro devátý běh programu:

21.-24. března 2024
30. května – 2. června 2024
12.-15. září 2024
5.-8. prosince 2024

Podrobnosti k programu najdete na webu https://www.futureleader.cz, lze si i poslechnout ohlasy účastníků: https://www.futureleader.cz/ohlasy. Program nově povede jako hlavní lektor Martin Holčík.z Akademie Libchavy. Ideální je se přihlásit přes web.