FUNNYCOM v Národním finále JA Studentská firma roku

26. duben 2021
Nejzajímavější školní projekty
Autor/ka článku: Jaroslav Hodl
FUNNYCOM v Národním finále JA Studentská firma roku

Studentská firma FUNNYCOM z Obchodní akademie v Uherském Hradišti se zúčastnila 8. 4. 2021 online soutěže JA Studentská firma roku. Prezentovali své podnikání a produkt – hru „OUHA, to jsem nevěděl“, která učí děti od 3 do 8 let správným návykům zábavně.

V soutěži se utkalo 45 JA firem z celé České republiky. Odborná porota hodnotila jednotlivé zaslané materiály ve 4 povinných kategoriích: Finanční řízení, Prezentace, Marketing a JA Alumni Activity Award. FUNNYCOM se přihlásila navíc i do 2 nepovinných kategorií, a to Nejlepší inovace a Nejlepší lídr.

Tvrdá dřina se studentkám a studentům vyplatila, sklidili úspěch hned několikrát. Ředitelka firmy vyhrála úžasné 1. místo o Nejlepšího lídra. Postup do Národního finále JA firem zajistila FUNNYCOM dvě krásná 2. místa v kategoriích Prezentace a JA Alumni Activity Award. 5. května budou tedy bojovat s 8 soupeři o JA Studentskou firmu roku v anglickém jazyce. Nyní se celý tým připravuje a zpracovává všechny potřebné materiály. Soutěžní duch nikoho neopustil, ba naopak, všichni se moc těší.

Držte palce a sledujte je na www.funnycom.wz.cz, Facebooku FUNNYCOM a Instagramu funnycom__.