Fotosoutěž na téma Můj domov Evropa

29. srpen 2022
Soutěže a olympiády
Autor/ka článku: Petr Seidler
Fotosoutěž na téma Můj domov Evropa

Střední průmyslová škola stavební v Ostravě-Zábřehu a Asociace středoškolských klubů České republiky pořádají od 1. září 2022 již třináctý ročník fotosoutěže, která je tradičně určena všem milovníkům fotografování.

Téma letošní fotosoutěže se váže k našemu druhému předsednictví v Radě Evropské unie a z toho vyplývá, že na vašich fotografiích může být zachyceno vše, co s Evropskou unií souvisí. Můžete nám například posílat fotografie staveb, které byly postaveny či opraveny z peněz EU, dále by nás zajímaly fotografie z různých kulturních či společenských akcí, které EU spolufinancovala. Členství v Evropské unii nám umožnilo svobodně cestovat, volit, nakupovat, podnikat, no prostě žít ve svobodě, prosperitě a demokracii. To vše může být na vašich fotografiích zachyceno.

Podělte se tedy s námi o své dojmy a zážitky a pošlete nám v termínu od 1. 9. do 31. 10. 2022 pomocí nabídky Fotosoutěž – Fotogalerie na www.stav-ova.cz pár svých fotografií. Autory nejlepších fotografií samozřejmě odměníme věcnými cenami, které tento rok budou stát opravdu za to.