Finále 5. ročníku celostátní soutěže pro děti a mládež ANIMÁG se blíží!

7. květen 2021
Aktuality
Autor/ka článku: Jana Cenková
Finále 5. ročníku celostátní soutěže pro děti a mládež ANIMÁG se blíží!

Pátý ročník celostátní soutěže Animág Kroměříž 2021 zaměřené na animované krátké filmy od nadějných tvůrců ze základních i středních škol, ZUŠ a zájmových kroužků vstupuje do závěrečné fáze. 

Z velkého počtu krátkých animovaných filmečků vytvořených klasickou technikou stop motion animace vybrala odborná porota 30 snímků. A právě z nich se vyloupnou ocenění pro jednotlivé autory v šesti kategoriích!

Máte rádi vtipné minutové animovavé filmy?

Baví vás nadhled i nečekané nápady dětských tvůrců ze základek a ZUŠ? Nebo vás láká načerpat humor i inspiraci od středoškoláků, kteří klasickou animaci opět využili naplno? ANIMÁG vás všechny zve na skvělou podívanou.

15.května 2021 od 15.15 hod. startuje veřejná přehlídka výběrového pásma letošního ročníku s možností hlasovat pro filmeček, jenž vás nejvíc zaujal. Stačí vstoupit na www.animag-kromeriz.cz a prokliknout se z hlavní stránky přímo k animovaným snímkům. A určitě také hlasujte pro ten nejpovedenější!

1.června 2021 od 14.00 proběhne online slavnostní vyhlášení ocenění pro autory nejlepších snímků soutěže ANIMÁG Kroměříž 2021.Odborná porota v přímém přenosu z kina Nadsklepí v Kroměříži poprvé odtajní, komu náleží tablety a další ceny přichystané ve spolupráci s partnery této soutěže!

Opět – v pravý čas se z hlavní stránky www.amimag-kromeriz.cz proklikněte a užijte si nevšední atmosféru, v níž se rozzáří plátno kina a 5. ročník soutěže ANIMÁG Kroměříž 2021 bude slavnostně zakončen.

Kroměřížský Animág získá letos svůj prostor také v programové nabídce 61. ročníku Zlín Film Festivalu.

 

 

 

Soubory ke stažení