Festival Science on Stage

2. březen 2022
Přírodní vědy
Autor/ka článku: Dům zahraniční spolupráce
Festival Science on Stage

Ve dnech 23.-27. března se v Praze koná největší evropský festival pro učitelky a učitele přírodovědných předmětů – Science on Stage. Sjedou se na něj stovky pedagogů z 30 zemí, kteří budou sdílet svoje nejlepší tipy do výuky. V sobotu 26. 3. tam můžete zajít i vy. Proběhne den otevřených dveří s veletrhem nápadů a workshopy.

Den otevřených dveří

Během Dne otevřených dveří v sobotu 26. března mohou festival navštívit učitelé a další zájemci z odborné vzdělávací komunity. Návštěvníci budou mít přístup ke všem prvkům festivalu a budou se moci zúčastnit přednášek, prezentací i workshopů primárně v anglickém, ale i českém jazyce. Vstup na Den otevřených dveří je zdarma.

Je nezbytné se předem registrovat a dodržovat všechna epidemiologická opatření. Den otevřených dveří je určen výhradně odborné vzdělávací komunitě. Návštěva festivalu není určena široké veřejnosti.

Všechny potřebné informace a program workshopů najdete na webu festivalu Science on Stage 2022 (sons2022.eu)

Pro účastníky Dne otevřených dveří není zajištěno občerstvení. Konferenční centrum je však umístěno v komplexu nákupního centra Fénix s bohatou nabídkou občerstvení a rovněž možností parkování, o víkendu na 5 hodin zdarma.

Festival bude pro vzdělávací komunitu otevřen ve dvou časových slotech:

Sobota 26. března 2022

9:30 do 13:00 a 13:30 do 18:30

Festival můžete navštívit jen v jednom časovém slotu.

Registrace je otevřena. Registrujte se na Open day přes formulář online na tomto odkazu!