Edusíť: otevřená síť odborníků v tematických oblastech vzdělávání

14. květen 2020
Podpora KAP
Autor článku: Jana Galová
Edusíť: otevřená síť odborníků v tematických oblastech vzdělávání

Také pedagogové a pedagožky ze Zlínského kraje se mohou nově připojit k Edusíti Národního pedagogického institutu České republiky, která sdružuje odborníky v tematických oblastech vzdělávání a v oblasti rozvoje škol.

Edusíť spojuje všechny ty, kteří mají co říci a chtějí pomoci ostatním. Zpřístupňuje kontakty na odborníky jednotlivým školám a všem, kteří odborníky potřebují pro rozvoj vzdělávání, své projekty a plány. Hlavním místem našeho setkávání jsou v tuto chvíli tematické LinkedIn skupiny.

Co se děje v tematických skupinách

Tematické LinkedIn skupiny jsou místem setkávání jednotlivých členů Edusítě. Diskutují se v nich jednotlivá témata daného oboru. Účastníci si vyměňují informace mezi sebou, sdílí tipy na nejrůznější aktivity, akce, konference a zajímavé zdroje, poznávají navzájem další odborníky a rozšiřují své osobní sítě kontaktů.

Každá skupina je spravována odborným garantem, který pravidelně připravuje příspěvky do diskuze a moderuje společnou diskuzi. Pokud máte zájem stát se členem i dalších tematických skupin, stačí kontaktovat garanta dané skupiny.

Podívejte se na seznam a kontakty všech moderovaných skupin na LinkedInu.

Potřebujete další informace? Založte si účet na sociální síti LinkedIn, stáhněte si Manuál člena tematické skupiny v rámci Edusítě nebo kontaktujte odborného garanta P-KAP pro Zlínský kraj Petra Pagáče.