Co se dělo v projektu P-KAP ve školním roce 2016/2017

29. srpen 2017
Podpora krajského akčního plánování
Autor/ka článku: Jana Galová
Co se dělo v projektu P-KAP ve školním roce 2016/2017

Projekt Národního ústavu pro vzdělávání s názvem Podpora krajského akčního plánování (P-KAP) je zaměřen na podporu vzdělávání na středních a vyšších odborných školách a zajišťuje metodickou a supervizní podporu při využívání akčního plánování na úrovni kraje i škol.

Ve školním roce 2016/2017 se na území Zlínského kraje konalo celkem 9 seminářů, kterých se zúčastnilo 94 vedoucích pracovníků a tvůrců ze škol. Odborný garant pro Zlínský kraj projektu P-KAP Petr Pagáč a jeho hosté (tým zahrnující garanta intervencí projektu P-KAP pro tematickou oblast polytechniky Petra Paníčka a pracovníky z týmu KAP Pavla Vrbu a Janu Vodákovou) představili školní akční plán a nabídli metodickou podporu při jeho tvorbě či inspiraci z tvorby akčních plánů na krajské úrovni.

Náplní setkání byla také zveřejněná pojetí jednotlivých tematických oblastí, zpracovávaných odbornými pracovníky projektu P-KAP, která vypovídají o současných trendech a tendencích v jednotlivých oblastech, předpokladech realizace intervencí v českém prostředí a obsahují tipy na aktivity, které mohou střední a vyšší odborné školy v kraji rozvíjet.

Shrnutí:

  • 9 seminářů ve školním roce 2016/2017
  • 66 zapojených škol
  • 94 proškolených osob
Zkola1.jpg
Zkola2.jpg
Zkola6.jpg
Zkola5.jpg

Kontakt na odborného garanta projektu P-KAP ve Zlínském kraji: Mgr. Petr Pagáč, tel. 775 583 521, e-mail: petr.pagac@nuv.cz

logolink_MSMT_VVV_hor_barva_cz.jpg