Centrum pro talentovanou mládež nabízí individuální vzdělávání v angličtině

5. červenec 2023
Studium
Autor/ka článku: Jeanne Bočková
Centrum pro talentovanou mládež nabízí individuální vzdělávání v angličtině

Do 15. září 2023 se můžete zaregistrovat a začít studovat online, v angličtině a s podporou instruktora programy od Centra pro talentovanou mládež (CTM). CTM nabízí studentům možnost vzdělávat se i mimo školu a věnovat se oboru, který je baví.

Virtuální akademie CTM je unikátní vzdělávací systém ověřený tisícovkami studentů. Jen zde najdete online studium v angličtině s živým instruktorem, který provází studenta kurzem. I proto se CTM může chlubit 90% mírou dokončení kurzu, skvělými referencemi a hlavně příběhy absolventů.

K čemu by vám studium online bylo?

Zlepšíte se v angličtině, prohloubíte si znalosti v oboru, kterému se třeba budete chtít v budoucnu profesně věnovat a dostanete se blíže k možnosti složit mezinárodní Advanced Placement zkoušku, která se uznává u přijímacích zkoušek na vysoké školy u nás i ve světě. Zkrátka budete pracovat na své úspěšné budoucnosti!

CTM nabízí přes 100 online kurzů v angličtině nejrůznějších zaměření.  V katalogu CTM najdete kurzy programování, psychologie, biologie, historie, matematiky a spoustu dalších. Studovat můžeš od 11 let až po maturitu. Začít můžeš jednoduššími kurzy (3 až 6 měsíců) a dopracovat se můžeš až do náročných Advanced Placement online kurzů (trvají 7 až 12 měsíců).

Další informace naleznete na webových stránkách Centra pro talentovanou mládež. Máte otázky ohledně online studia? Zde jsou připraveny odpovědi na nejčastější otázky.

Pokud se chcete podívat, jak vypadá online kurz uvnitř, zkuste si demo kurz.  Jak se studuje na virtuální škole? Podívejte na cestu studenta s CTM

Zdroj: www.ctm-academy.cz