Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž

Koperníkova 1429/22, 767 01 Kroměříž

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Blanka Havlová
Telefon společnosti:  573 338 932
E-mail:  vetkm@vetkm.cz
WWW:  Oficiální stránky školy
IZO: 
GPS:  49.3006450, 17.3795531
Mapa
Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Úvodní slovo ředitele Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž je škola s více než 60 letou tradicí. Poskytuje žákům čtyřleté studium v oboru Veterinářství zakončené maturitní zkouškou. Školu považujeme za službu, kterou využívají rodiče k získání vzdělání pro ty, kteří jsou jim nejdražší, svoje děti. Pedagogický sbor a zaměstnanci školy proto pracují především pro žáky.
Připravenost absolventů Vzdělávání žáků v odborných i všeobecně vzdělávacích předmětech je zajištěno kvalifikovanými učiteli. Studium je zaměřeno tak, aby absolventi našli uplatnění v privátním i státním sektoru v zemědělských a potravinářských podnicích, v asanační činnosti, v inseminaci, reprodukci zvířat v plemenářské práci, v péči o zdraví zvířat a životní prostředí a současně v případě zájmu mohli úspěšně pokračovat ve studiu na vysokých školách zejména přírodovědného zaměření - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, zemědělské univerzity, přírodovědecké fakulty.
Nabídka dalších služeb V případě zájmu zajistí škola pro budoucí žáky 1. ročníku ubytování na domově mládeže, a to na DM školy - podle kapacity, nebo na DM v bezprostřední blízkosti školy. V rámci DM školy je žákům k dispozici sportovní hala, posilovna, kuželna, tělocvična, venkovní hřiště a další možnosti sportovního vyžití. V rámci školy a DM pracují zájmové kroužky - např jezdecký, chovatelský, myslivecký, turistický a další.
Ostatní informace Mimo zveřejněné dny otevřených dveří lze školu navštívit po telefonické dohodě na čísle 573 338 932 od 7:00 do 14:00 hodin.
Školné Školné se neplatí