Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž

Koperníkova 1429, 767 31 Kroměříž

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Mgr. Blažena Kubíčková
Telefon společnosti:  573 338 932
E-mail:  vetkm@vetkm.cz
WWW:  Oficiální stránky školy
IZO: 
GPS:  49.3006450, 17.3795531
Mapa
Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Úvodní slovo ředitele Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž oslavila nedávno 60 let své existence. Od počátku se podílí na vysoké úrovni veterinární služby v České republice. Po roce 1990 v souvislosti se změnami veterinární služby došlo i ke změně profilace školy tak, aby naši absolventi byli dobře připraveni na změněné podmínky. Školu považujeme za službu, kterou využívají rodiče k získání vzdělání pro ty, kteří jsou jim nejdražší, svoje děti. Pedagogický sbor a zaměstnanci školy proto pracují především pro žáky.
Připravenost absolventů Žáci školy jsou soustavně v průběhu studia připravováni ke studiu na VOŠ a vysokých školách a to zejména přírodovědného zaměření - Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, zemědělské univerzity, přírodovědecké fakulty.
Nabídka dalších služeb V případě zájmu zajistí škola pro budoucí žáky 1. ročníku ubytování na domově mládeže, a to na DM školy - podle kapacity, nebo na DM v bezprostřední blízkosti školy. V rámci DM školy je zákům k dispozici tělocvična, venkovní hřiště a další možnosti sportovního vyžití. V rámci školy a DM pracují zájmové kroužky - např jezdecký, chovatelský, myslivecký, turistický a další.
Ostatní informace Mimo zveřejněné dny otevřených dveří lze školu navštívit každou středu od 10:30 po telefonickém ohlášení na telefoním čísle 573 338 932 od 7:00 do 14:00 hodin
Školné Školné se neplatí