Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín

Broučkova 372 760 01 Zlín

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Hynek Steska
Telefon společnosti:  577008111
E-mail:  info@szszlin.cz
WWW:  http://www.szszlin.cz
IZO: 
GPS:  49.2247561, 17.7025133
učebna odborné přípravy učebna IKT tělocvična aula atrium
Mapa
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Zlín
Úvodní slovo ředitele SZŠ a VOŠZ Zlín je škola s více jak šedesátiletou tradicí. Vzdělává nelékařské zdravotnické obory. Sídlí v moderní budově v blízkosti nemocnice a Domova mládeže.
Připravenost absolventů Vzdělávací program Zdravotnický asistent připravuje žáky pro práci nelékařských zdavotnických oborů, kteří budou poskytovat ošetřovatelskou péči v rámci ošetřovatelského procesu.
Nabídka dalších služeb Žáci a studenti ve škole mají možnost zapojit se do Klubu Zdravušek, společných projektů s UNICEF a Klubu integrovaného záchranného systému. Škola a DM nabízí celou řadu zájmových kroužků. Je organizován masérský kurz. Ubytování je zajištěno v dvoulůžkových pokojích s možností celodenního stravování.
Ostatní informace Škola v rámci projektů organizuje výměnné praxe žáků, studentů a učitelů v Jeně a Plymouthu. Každoročně je pořádán zájezd do anglicky mluvící země. Škola pořádá zpravidla první pátek v lednu reprezentační ples. Žáci a studenti se pravidleně umísťují na předních místech v soutěžích zejména první pomoci, záchranářských a jiných soutěžích. Na vysoké úrovni je dlouhodobá spolupráce s KNTB, a.s. Zlín., ZZS ZK a HZS ZK.
Školné SZŠ 0,- Kč VOŠ 3000,- Kč/rok