Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí

Sklářská 603/8, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Mgr. Jiří Pivovarčík
Telefon společnosti:  571 621 466
E-mail:  kancelar@sklarskaskola.cz
WWW:  http://www.sklarskaskola.cz
IZO:  000845060
GPS:  49.4765936, 17.9794400
Mapa
Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
Úvodní slovo ředitele SUPŠ sklářská Valašské Meziříčí je jedinečná střední škola svým specifickým zaměřením i vzdělávacím programem připravující své žáky ve výtvarných a uměleckořemeslných oborech, jako jsou Výtvarné zpracování skla a světelných objektů, Průmyslový design, Užitá malba, Uměleckořemeslné zpracování skla a Sklář – výrobce a zušlechťovatel skla. Oborová struktura se rozvíjí ve třech základních výtvarných a uměleckořemeslných směrech: sklo, design a malba.
Připravenost absolventů Absolventi tříletého učebního oboru mohou být zaměstnáni ve firmách nebo mohou pokračovat ve studiu maturitního uměleckořemeslného oboru na škole. Absolventi čtyřletých maturitních oborů mohou pokračovat ve vysokoškolském studiu v rámci společného pracoviště SUPŠS a UTB Zlín, na VŠUP Praha a na dalších VŠ s výtvarným a uměleckým zaměřením nebo pedagogických či filozofických fakultách v ČR nebo EU.
Nabídka dalších služeb Ubytování: zajišťuje Domov mládeže ISŠ - COP a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky ve Valašském Meziříčí. Stravování: obědy jsou zajištěny na Obchodní akademii Valašské Meziříčí.
Ostatní informace SUPŠ sklářská je UNESCO škola. Je členem mnoha sdružení nebo asociací sdružujících organizace zabývající se výtvarnými a uměleckými řemesly a sklářskou výrobou, spolupracuje s vybranými českými i zahraničními školami a firmami. Jako jediná střední škola v ČR je autorem vlastních projektů výzkumu a vývoje v oblasti sklářských technologií. Svými výtvarnými pracemi se prezentuje v soutěžích a na výstavách v ČR, SR, IT, BG, N, D a dalších státech EU.
Školné Bezplatné vzdělávání.