Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm

nábř. Dukelských hrdinů 570, Rožnov pod Radhoštěm

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Jaroslav Mandula
Telefon společnosti:  571654390-2, +420734147777
E-mail:  info@szesro.cz
WWW:  http://www.szesro.cz
IZO:  000843547
GPS:  49.4613564, 18.1390656
IMG_6519.JPG
Mapa
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Úvodní slovo ředitele Střední škola zemědělská a přírodovědná v Rožnově pod Radhoštěm, jako jedna z mála škol v kraji nabízí vzdělávání pro milovníky přírody a zvířat s širokou možnosti uplatnění a slouží k rozvoji venkovského prostoru. Je zařazena do Trvalé vzdělávací základny MZe a v červnu 2016 byla jmenována ministrm zemědělství ČR ing Marianem Jurečkou Centrem odborné přípravy s významnou finanční podporou.
Připravenost absolventů Absolventi jsou připraveni pro výkon činností a pozic souvisejících s přírodou, životním prostředím, ať už ve výrobních a podnikatelských aktivitách, státní správě a samosprávě a v široké škále služeb.
Nabídka dalších služeb Škola nabízí kroužek kynologický, chov zájmových zvířat a kroužek včelařský. Zájemci o jezdecký sport se mohou přihlásit do jezdeckého klubu parkurového nebo westernového jezdění u spolupracujících chovatelů koní. Během studia získají řidičský průkaz na traktor, osobní automobil a v učebním oboru i na nákladní automobil. Každoročně realizujeme pro zemědělce Kurz pro výkon obecných zemědělských činností. Žáci absolvují kurz, kterým získají oprávnění pro nakládání s chemickými prostředky na ochranu rostlin.
Ostatní informace Škola je Trvalou vzdělávací základnou ministerstva zemědělství, Fakultní školou Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a cvičnou školou Mendelovy univerzity Brno Je členem Agrární komory Valašska, Svazu ekologických zemědělců Pro-Bio Šumperk, Krajské organizace Spolku pro rozvoj venkova, partnerem Celostátní sítě pro rozvoj venkova
Školné Školné žáci neplatí. V učňovském oboru Zemědělec - farmář žáci dostávají stipendium ve výši 300-500 Kč měsíčně.