Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střední škola služeb s.r.o.

Štěpnická 1156 686 06 Uherské Hradiště

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Miroslava Podivinská
Telefon společnosti:  572564492
E-mail:  soukr.sos@iol.cz
WWW:  http://www.sossluzeb.cz
IZO: 
GPS:  49.0664100, 17.4492558
Mapa
Střední škola služeb s.r.o.
Úvodní slovo ředitele Škola v současné podobě provozuje svou činnost od roku 1997, kdy došlo ke změně zřizovatele. Následně k 1. 9. 1998 došlo ke sloučení Soukromé střední školy obchodu, služeb a provozu hotelů, s.r.o. a I. Soukromého učiliště, s.r.o. v jeden subjekt s názvem Střední odborná škola, Střední odborné učiliště a Učiliště služeb a společného stravování. Od 1. 8. 2006 nese škola nový název Střední škola služeb s.r.o. Snahou školy je nabídnout absolventům ZŠ především ty obory, které svou nabídkou nepokrývají státní školy v regionu.
Připravenost absolventů Připravujeme učně a studenty tak, aby se po ukončení studia úspěšně uplatnili na trhu práce a v podnikání. Praktické činnosti umožňují našim žákům seznámit se bezprostředně s problematikou soukromého podnikání, pěstují v nich ekonomické a právní myšlení, probouzí v nich podnikatelského ducha. Svojí odborností, obsahem vzdělání a systémem výuky usilujeme o to, aby se z absolventů naší školy stali úspěšní, perspektivní a zodpovědní lidé, kteří uspějí na trhu práce nebo se prosadí jako živnostníci či podnikatelé.
Nabídka dalších služeb Škola provozuje kosmetické a kadeřnické provozovny otevřené pro veřejnost, kde se pod vedením zkušených odborníků učí žáci všem dovednostem potřebným pro uplatnění ve své profesi. V těchto provozovnách, v aranžérských ateliérech a na provozovnách smluvních partnerů zajišťuje škola kompletní výuku praktického vyučování.
Ostatní informace Žáci se pravidelně úspěšně zúčastňují oborových soutěží, olympiád a přehlídek na regionální i celorepublikové úrovni. Škola je členem odborných sdružení jako jsou Sdružení soukromých škol Čech, Moravy a Slezska (SSŠČMS) a Asociace středních škol oborů kadeřník a kosmetička České republiky (Akakos).
Školné 2.000,- až 10.000,- Kč za školní rok (dle oboru)