Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště

Kollárova 617, 686 01 Uherské Hradiště

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Mgr. Dana Tománková
Telefon společnosti:  572 433 911
E-mail:  ssphz@ssphzuh.cz
WWW:  http://www.ssphzuh.cz
IZO: 
GPS:  49.0663181, 17.4621928
Mapa
Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
Úvodní slovo ředitele Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště je t.č. jednou z největších středních škol ve Zlínském kraji. Silná tradice, výborné výsledky školy a dobrá pověst jsou zárukou její stability a budoucnosti. Vysoká efektivita učení, dobré klima, přiměřená náročnost a výborné materiální zázemí zaručují kvalitní výsledky vzdělávání a dobré uplatnění absolventů v praxi a v dalším vzdělávání. Svědčí o tom i úspěchy žáků v řadě soutěží na celostátní a mezinárodní úrovni a úspěchy absolventů této školy v praktickém životě.
Připravenost absolventů Absolventi čtyřletého maturitního studia jsou připraveni pro praxi v oboru jako kvalifikovaní odborníci, ale také kvalitně připraveni k dalšímu studiu na vysokých školách obdobného zaměření. Absolventi studia tříletého učebního oboru jsou připraveni především pro praxi, ale mohou také pokračovat v nástavbovém studiu a získat tak střední odborné vzdělání s maturitou.
Nabídka dalších služeb SŠPHZ UH nabízí svým žákům stravování ve vlastní školní jídelně, ubytování na domově mládeže, výuku projektového řízení, práci v zájmových kroužcích, sportovní aktivity v tělocvičně a v posilovně, tuzemské i zahraniční výjezdy, mezinárodní projekty – odborná praxe v zahraničí, exkurze v zahraničních firmách.
Ostatní informace Škola je otevřená zájemcům o studium technických a zdravotnických oborů, gastrooborů, obchodních a potravinářských oborů. Leží v centru UH 5 minut chůze z nádraží z ČSAD i ČSD. Škola je zapojena do řady projektů financovaných z ESF. Žáci absolvují lyžařský výcvik, sportovně vzdělávací kurzy, organizují ples školy, školní akademii a proslulou čtenářskou konferenci. Při škole působí autoškola. V současné době probíhá bohatá investiční činnost.
Školné SŠPHZ Uh. Hradiště je veřejná škola zřizovaná Zlínským krajem, na které se neplatí školné.