Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střední škola gastronomie a obchodu Zlín

Univerzitní 3015, 761 42 Zlín

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Mgr. Petr Úředníček
Telefon společnosti:  577 210 084, 577 210 283, 577 210 606
E-mail:  skola@gaozl.cz
WWW:  http://www.gaozl.cz
IZO: 
GPS:  49.2225781, 17.6676072
Mapa
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín
Úvodní slovo ředitele Střední škola gastronomie a obchodu Zlín je veřejnou školou se sídlem v centru Zlína. Ve Zlínském regionu působí škola nepřetržitě od roku 1958, tehdy s názvem Učňovská škola. V současnosti poskytujeme komplexní přípravu v níže uvedených oborech zakončených závěrečnou nebo maturitní zkouškou. K 1.7.2011 škola převzala a poskytuje i kompletní vzdělávací nabídku bývalého OU a PŠ Zlín-Klečůvka.
Připravenost absolventů Absolventi 3letého H-oboru jsou připraveni k vykonávání odborných profesí v roli zaměstnanců nebo zaměstnavatelů v zařízeních hotelového a restauračního typu. Dále mohou pokračovat v navazujícím nástavbovém studiu. Absolventi maturitních L-oborů mohou pokračovat ve studiu na vyšších odborných nebo vysokých školách. Absolventi 3letých E-oborů jsou připraveni na provádění méně náročných prací v oblasti stavebnictví, gastronomie, obchodu a sociální péče. Absolventi 2letého C-oboru jsou připraveni na provádění jednoduchých pracovních činností v oblasti služeb a výroby.
Nabídka dalších služeb Stravování žáků školy je zajištěno v době teoretického i praktického vyučování. Pro volnočasové aktivity je k dispozici vlastní tělocvična a posilovna.
Ostatní informace Úzce spolupracujeme s 30 soukromými subjekty hotelového a restauračního typu ve Zlíně a blízkém okolí, na jejichž provozních pracovištích probíhá odborný výcvik žáků školy. Škola je dobře vybavena i po technické stránce.
Školné ne