Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

U Kantorka 406, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Ing. Jolana S. Marcondes
Telefon společnosti:  571 648 007, 571 610 730, 603 106 528
E-mail:  info@sscrroznov.cz
WWW:  http://www.sscrroznov.cz
IZO: 
GPS:  49.4730711, 18.1606369
Mapa
Střední škola cestovního ruchu a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky
Úvodní slovo ředitele Škola nabízí zájemcům možnost podívat se do světa. Poskytuje studium v níže uvedených oborech vzdělání. Mezi hlavní přednosti patří nadstandardní dotace pro výuku cizích jazyků - 4 hodiny týdně, odborné předměty jsou vyučovány na profesionální úrovni. Odborné a jazykové znalosti využívají žáci již během svého studia při praxích a stážích u nás i v zahraničí (ve Švýcarsku, Německu, Řecku a Španělsku, Kanárské ostrovy - ostrov Tenerife). Více informací o škole na stránkách školy http://www.sscrroznov.cz.
Připravenost absolventů Absolventi školy jsou velmi dobře připraveni pro studium na VŠ, případně na VOŠ. Naši absolventi studují na VŠ jak v České republice, tak také v zahraničí. Ti, kteří nestudují na VŠ nalézají velmi dobré uplatnění v praxi nebo se velmi dobře zapojují do podnikatelských aktivit rodinných firem. Více informací o škole na stránkách školy http://www.sscrroznov.cz.
Nabídka dalších služeb ubytování (DM SŠIEŘ Rožnov p.R.), stravování (SZPŠ v Rožnově p.R.), v budově školy je k dispozici bufet s bohatou nabídkou, knihovna, vlastní víceúčelová hala, zahraniční stáže v době prázdnin (např. Švýcarsko, Německo, Řecko a Španělsko). Na těchto stážích se žáci zdokonalují v jazykových a odborných dovednostech a zároveň si vydělají peníze. Tuzemské a zahraniční exkurze. Více informací o škole na stránkách školy http://www.sscrroznov.cz.
Ostatní informace Škola dosahuje dlouhodobě výrazné úspěchy v celostátních soutěžích v cestovním ruchu a v jazykových olympiádách. Škola od roku 1993 organizuje se svými partnery 4měsíční stáže ve Švýcarsku, 3měsíční stáže v Německu a 4měsíční stáže v Řecku. Škola je moderně vybavená a budova školy splňuje podmínky pro výuku tělesně postižených. Více informací o škole na stránkách školy http://www.sscrroznov.cz.
Školné Základní roční školné u 4letého denního studia je 23 400,- Kč. Roční školné je snižováno v závislosti na prospěchu studentů a sourozeneckém stipendiu a to až na částku 16 380,- Kč/rok.