Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

MESIT střední škola, o.p.s.

Družstevní 818, Mařatice 686 05 Uherské Hradiště

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Mgr. František Mikulášek
Telefon společnosti:  572 433 637
E-mail:  skola@mesit.cz
WWW:  http://www.mesitstredniskola.cz
IZO: 
GPS:  49.0686758, 17.4805069
Mapa
MESIT střední škola, o.p.s.
Úvodní slovo ředitele Naše škola ve svých výchovně vzdělávacích programech naplňuje ideu zřizovatele školy společnosti MESIT holding a. s., spojení teorie a praxe. Nosné učební obory strojírenské a elektrotechnické jsou doplněny učebními obory s uměleckým zaměřením, nástavbovými obory a obory kategorie E (obory pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a C (praktická škola).
Připravenost absolventů Absolventi maturitních oborů jsou kvalitně připraveni jak pro praxi, tak i ke studiu na vysoké škole. Prioritou tříletých učebních oborů je výchova a příprava vysoce kvalifikovaných pracovníků, kteří jsou schopni vykonávat kvalitní práci ve svém oboru. Absolventi, kteří mají zájem o další vzdělávání, mohou pokračovat v denním, večerním a dálkovém nástavbovém studiu zakončeném maturitní zkouškou. Obory kategorie E a C připravují žáky především na reálný život.
Nabídka dalších služeb Žáci se mohou zapojit do různorodých soutěží a zájmových aktivit. U vybraných technických oborů škola umožňuje žákům účast v odborných kurzech (např. svářečský, vyhláška „50“ap.). Pro zájemce jsou zabezpečeny semináře a příprava k maturitní zkoušce, popř. ke studiu na vysoké škole. Škola dále nabízí možnost využít spolupráce se zahraniční školou v oblasti vzdělávací, kulturní a sportovní. Zájemcům zajistíme ubytování v domově mládeže.
Ostatní informace Hlavní budova školy je obklopena zelení a nachází se v klidné části Uherského Hradiště – Mařatice. Atmosféru školy dokresluje její příjemný interiér. Odborná praxe se realizuje v areálu zřizovatele MESIT holding a.s., který má zájem o kvalitní přípravu žáků a trvale umožňuje realizovat praxi ve svých společnostech, čímž tak dochází k propojování odborné teorie s praxí. Vybavení školy je na velmi dobré úrovni ve všech oblastech.
Školné Na některé obory se školné platí na některé ne. Je potřeba zkontrolovat konkrétní obor.