Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž

Nábělkova 539/3, 767 01 Kroměříž

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Ing. Bronislav Fuksa
Telefon společnosti:  573 308 211
E-mail:  copt@coptkm.cz
WWW:  http://www.coptkm.cz
IZO: 
GPS:  49.29424,17.396754
Mapa
Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
Úvodní slovo ředitele SŠ - COPT Kroměříž má více než sedmdesátiletou historii, během které prošla nejrůznějšími etapami vývoje. V současné době jsme jedinou technickou školou v okrese Kroměříž a zároveň pilotní školou pro auto obory ve Zlínském kraji a ve třinácti oborech každoročně připravujeme na šest set žáků. Od 1. 11. 2016 do 28. 2. 2017 nabízíme po předchozí telefonické objednávce každý pracovní den uchazečům individuální konzultace a prohlídky. Tel.: 573 308 242.
Připravenost absolventů Absolventi učebních oborů naší školy jsou připraveni k vykonávání odborných profesí, ať už jako zaměstnanci nebo jako provozovatelé vlastní živnosti. Mohou rovněž využít možnosti nástavbového studia. Absolventi maturitních oborů mohou najít uplatnění v technicko-hospodářských funkcích nebo zvolit vysokou školu a pokračovat v dalším vzdělávání.
Nabídka dalších služeb Nabízíme pronájem zařízení, školení SIPVZ, ubytování, stravování, hostiny, zakázkové práce na objednávku, elektroinstalační práce, autoservis a ME, svařování, učební pomůcky a texty, rekvalifikační kurzy, zkoušky profesních kvalifikací. Informace o dalších podrobnostech zde: http://www.coptkm.cz/?kod=4
Ostatní informace Nabízíme žákům jídelnu, bufet, tělocvičnu, posilovnu, osvětlené hřiště a samozřejmě kvalitní výukové prostory včetně potřebné odborné či multimediální techniky. Věnujeme se projektové činnosti, díky které žáci využívají nadstandardní vybavení nebo se účastí stáží v zahraničí. I proto dosahujeme pravidelně medailových úspěchů v středoškolských soutěžích (například Genius Logicus, Kyber Robot, Enersol či Automobileum).
Školné Školné se neplatí, vzdělání je zdarma. Naopak nabízíme několik stipendijních programů.