Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střední průmyslová škola strojnická Vsetín

Pod Strání 1776 755 15 Vsetín

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Miroslav Václavík
Telefon společnosti:  571 428 910
E-mail:  spss@spssvsetin.cz
WWW:  http://www.spssvsetin.cz
IZO: 
GPS:  49.3356100, 18.0013069
Mapa
Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
Úvodní slovo ředitele Vážení a milí, vítejte na stránkách školy, která je otevřena potřebným změnám a inovacím, buduje a pečuje o dobré mezilidské vztahy, vzdělávání vykonává s cílem dosažení vysokého stupně zaměstnatelnosti svých absolventů, dlouhodobě a úzce spolupracuje se strojírenskými firmami a dalšími partnerskými subjekty a morálku chápe jako odpovědnost a péči o jiné. Zveme Vás k nám do školy a těšíme se na dobrou spolupráci. Ing. Miroslav Václavík, ředitel školy
Připravenost absolventů Absolventi oborů Strojírenství a Ekonomika a podnikání jsou připraveni k terciárnímu vzdělávání v oblasti technických a ekonomických oborů, ale i ke studiu příbuzných oborů vyšších odborných a vysokých škol.
Nabídka dalších služeb Ubytování ve Domově mládeže s kapacitou 110 ubytovaných. Stravování ve školní jídelně, možnost výběru ze dvou jídel. Pro sportovní aktivity je k dispozici vlastní tělocvična, posilovna nebo hokejbalové hřiště s osvětlením.
Ostatní informace Nabízíme uplatnitelnost absolventů na trhu práce, studium ve škole s velmi dobrým materiálně technickým vybavením (učebny výpočetní techniky s Internetem a CAD/CAM systémy, odborné laboratoře, dílny s CNC stroji, jazykové učebny s audiovizuálním vybavením), bezbariérový přístup, mimoškolní aktivity kulturního, sportovního a technického zaměření. Škola velmi intenzivně spolupracuje s významnými podnikatelskými subjekty Zlínského kraje, realizuje rozsáhlou projektovou činnost. Pokud máte zájem o další informace, rádi vás ve škole uvítáme například ve dnech otevřených dveří, ale i kdykoliv jindy, kdy jsme připraveni vám naši školu ukázat a představit všechny naše aktivity.
Školné Bez poplatků.