Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín

Nad Ovčírnou 2528 760 01 Zlín

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Ing. Bc. Jiří Charvát
Telefon společnosti:  577 573 100
E-mail:  spsp@spspzlin.cz
WWW:  Oficiální stránky školy
IZO: 
GPS:  49.2199631, 17.6619939
Mapa
Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín
Úvodní slovo ředitele SPŠP-COP Zlín nabízí získání výučního listu nebo maturitní zkoušky studiem v oborech strojírenských, elektrotechnických, polygrafických, zpracovatelských, oboru ekonomika a podnikání. Proč studovat právě v této škole? Protože naše výuka vychází z potřeb a požadavků spolupracujících firem nejen zlínského regionu, protože klademe důraz na odborné dovednosti a protože učitelé mají dlouholeté profesní zkušenosti. Přijďte se přesvědčit! Rádi Vás uvítáme a na místě odpovíme na Vaše dotazy.
Připravenost absolventů Získané vzdělání umožní absolventům tříletých oborů vykonávat svou profesi nebo se ucházet o studium navazujících studijních vzdělávacích programů na středních školách a absolventům maturitních oborů ve vyšších odborných školách a studiu na vysokých školách. Absolventi jsou připraveni prohlubovat si specifické znalosti v oboru různými školeními a kurzy.
Nabídka dalších služeb ubytovací a stravovací služby: pro žáky středních škol ve Zlíně a okolí polygrafická výroba: vizitky, pozvánky, letáky, včetně grafických návrhů a vazby dokumentů strojírenská výroba: zámečnické a kovoobráběcí práce vzdělávací kurzy: programování CNC, frézař, soustružník, brusič, zámečník, kurzy PC dovedností, INTEL pro PP a ekonomické kurzy.
Ostatní informace Naše škola je zapojena do projektu Leonardo da Vinci a Tandem, kde pravidelně probíhají výměnné praxe žáků ve Schwerinu. V rámci programu Comenius Socrates proběhly výměnné stáže žáků a pedagogů Španělska, Polska, Turecka a Bulharska. Skupina žáků je také zapojena do projektu GLOBE (měření meteorologických veličin). Žáci se účastní různých odborných i sportovních soutěží a přehlídek. Vybrané učebny jsou vybaveny moderní výpočetní technikou. Škola nemá bezbariérový přístup.
Školné Vzdělávání je bezplatné, školné se neplatí.