Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Autoelektrikář

Skupina: Praktické školy

Telefon:Web:
Ředitel:Email:
Informace o oboru
Kód: 26-57-H/01
Období: 2019/2020
Délka: 3
Forma studia: Denní
Ukončení studia: Výuční list
Stipendia: Ne
Školné: ne
Přijímaných:
Autoelektrikář
Popis

​Tento atraktivní učební obor je určen především chlapcům se zájmem o automobily. Výuka je zaměřena na zvládnutí široké problematiky spojené s údržbou, seřozováním, diagnostikou a opravou elektropříslušenství motorových vozidel. Žáci se v průběhu studia naučí vyhledávat a odstraňovat závady na elektroinstalaci vozidel a zvládnou rovněž základní práce související s odstaňování závad na motorech vozidel. Nedílnou součástí studia je i travlé sledování nejnovějších vývojových trendů.

Program Auto Plus

Po úspěšném dokončení oboru autoelektrikář můžeš ihned pokračovat ve studiu na naší škole  

a získat během 1 roku výuční list v oboru autokarosář.

Podrobnější informace o oboru naleznete ZDE

Podmínky přijetí

Veškeré informace o podmínkách přijetí naleznete ZDE

Učební plány

​Viz. ŠVP oboru na zde

Profil absolventa

​Absolvent oboru autoelektrikář je připraven vykonávat celou škálu prací souvisejících s údržbou, diagnostikou a opravami motorových vozidel. Získané vědomosti může uplatnit ve všech firmách zabývajících se opravami, prodejem a servisem automobilů, případně po získání potřebné praxe svou profesi provozovat jako podnikatelskou činnost. Po získání výučního listu mohou absolventi pokračovat v nástavbovém maturitním studiu u nás ve škole a získat tak střední odborné vzdělání s maturitou.

Úspěchy školy v tomto oboru

​Naši žáci se pravidelně účastní nejrůznějších soutěží v rámci oboru obráběč kovů, na kterých se pravidelně umisťují na předních příčkách.

Spolupráce se sociálními partnery
GARANCE PRACOVNÍHO MÍSTA!

Naši žáci mají možnost využít speciální STIPENDIJNÍ PROGRAM "FIREMNÍ ŽÁCI"

V současné době škola spolupracuje s 23 nejvýznamnějšími firmami regionu. Toto partnerství přináší žákům velké výhody jak v průběhu studia, tak také po jeho ukončení.

Uzavírání pracovních smluv, praxe, stipendia, brigády, podpora inovace výuky a další, to je hlavním cílem, který zajistí žákům bezproblémové začlenění se do profesního života.

(více zde)