Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Podnikání

Skupina: Ekonomika a administrativa

Telefon:Web:
Ředitel:Email:
Informace o oboru
Kód: 64-41-L/51
Období: 2019/2020
Délka: 2
Forma studia: Denní
Ukončení studia: Maturita
Stipendia: Ne
Školné: ne
Přijímaných:
Podnikání
Popis

​Vzdělávací program studijního oboru Podnikání je koncipován jako dvouletý, umožňuje rozšířit a doplnit všeobecné a odborné vědomosti a intelektuální dovednosti absolventům tříletých učebních oborů středních odborných učilišť potřebné pro výkon středoškolských činností ekonomického zaměření a pro samostatné podnikání. Více informací o oboru naleznete ZDE

Podmínky přijetí

​Žáci jsou přijímáni ke studiu podle hodnocení na vysvědčení z předchozího vzdělávání. Veškeré informace a novinky naleznete na našem speciálním webu pro uchazeče ZDE

Učební plány

zde

Profil absolventa

Po ukončení studia jsou absolventi připravení vykonávat ekonomické, provozně-ekonomické, obchodní a administrativní činnosti v podniku a samostatně podnikat.

Absolventi studijního oboru, kteří úspěšně vykonali maturitní zkoušku, se mohou ucházet o studium na vyšších odborných školách a na vysokých školách podle platných právních předpisů.

Úspěchy školy v tomto oboru Spolupráce se sociálními partnery

​Škola dlouhé roky spolupracuje s institucemi a firmami regionu, které mají vztah k obsahu tohoto oboru. Jejich požadavky a připomínky ovlivňují zejména odborné předměty, jajich náplň rozsah a obsah. Důležitou prioritou v oblasti vnějších vztahů školy je i spolupráce s vysokými školami.