Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Střední odborné učiliště Valašské Klobouky

Brumovská 456 76601 Valašské Klobouky

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Pavel Hrabina
Telefon společnosti:  577006451
E-mail:  podatelna@souvk.cz
WWW:  http://www.souvk.cz
IZO: 
GPS:  49.1320472, 18.0115669
Mapa
Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
Úvodní slovo ředitele SOU Valašské Klobouky má více než osmdesátiletou tradici odborného vzdělávání, leží v srdci jižního Valašska, v krásném prostředí Bílých Karpat. Škola se stala střediskem vzdělanosti pro mládež i dospělé širokého regionu. Jedná se o školu komplexního typu, která zajišťuje všechny složky výuky - teoretickou, odborný výcvik, celodenní stravování a ubytování.
Připravenost absolventů Úspěšní absolventi se mohou ucházet o přijetí do studijního oboru pro absolventy tříletých učebních oborů navazujících na předchozí přípravu (např. Podnikání).
Nabídka dalších služeb Pro žáky jsou organizovány zahraniční stáže a mobility (např. v rámci projektů Leonardo da Vinci, NAEP). Součástí výuky je možnost získání barmanského kurzu. Každoročně se účastníme a obhajujeme přední místa v krajských soutěžích, účastníme se národních kol.
Ostatní informace Odborný výcvik probíhá v učilišti i na smluvních pracovištích. Máme vlastní autoškolu a svářečskou školu. SOU umožňuje i nástavbové studium ukončené maturitou. Škola má speciálně vybavené učebny IKT s přístupem k internetu, učebnu administrativní techniky, učebny vaření. SOU nabízí v preferovaných oborech typu H - Malíř a lakýrník a Zedník měsíční stipendium (300 Kč - 500 Kč/měs.) plus 1500Kč - 5000 Kč za prospěch s vyznamenáním (podmínkou je 0 neoml. hodin).
Školné Neplatí se