Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Obchodní akademie Kroměříž

Obvodová 3503, 767 11 Kroměříž

 
Kontakty
Jméno ředitele:  PhDr. Mojmír Šemnický, MBA
Telefon společnosti:  +420 725 761 100, +420 728 883 708
E-mail:  info@oakm.cz
WWW:  http://www.oakm.cz
IZO:  102519978
GPS:  49.2953042, 17.4076000
Mapa
Obchodní akademie Kroměříž
Úvodní slovo ředitele Obchodní akademie Kroměříž je škola s více jak stoletou tradicí, která poskytuje střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru obchodní akademie a informační technologie. Nedílnou součástí vzdělávání je také vysoká úroveň výuky předmětů všeobecného a jazykového charakteru. Do skupiny ekonomických předmětů patří ekonomika, účetnictví, statistika a písemná a elektronická komunikace. Do skupiny předmětů informačních technologií patří sestavování a údržba hardware, počítačová grafika, počítačové sítě a programování. Během vzdělávání jsou u žáků rozvíjeny všechny kompetence potřebné v zaměstnání případně při dalším studiu.
Připravenost absolventů Obchodní akademie Kroměříž připravuje své absolventy pro výkon různorodých činností spojených s podnikáním, administrativou a informačními technologiemi. Většina absolventů školy pokračuje ve studiu na vysoké škole ekonomického, humanitního, přírodovědného nebo informatického zaměření.
Nabídka dalších služeb Žáci se mohou stravovat ve školní jídelně. Cena obědu je 30 Kč.
Ostatní informace Škola dále umožňuje zahraniční stáže v projektu Erasmus+, zahraniční pobyty praxe v Mnichově, partnerské pobyty (Anglie, Rakousko, Polsko), organizuje výuky se zahraničními lektory, organizuje plavecký výcvik, lyžařský a vodácký kurz. Žáci dále mohou skládat státní zkoušky z psaní na klávesnici.
Školné NE