Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště

Nádražní 22 686 57 Uherské Hradiště

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Jiří Durďák
Telefon společnosti:  572 433 011
E-mail:  frantova@oauh.cz
WWW:  http://www.oauh.cz
IZO: 
GPS:  49.067051, 17.459591
Mapa
Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště
Úvodní slovo ředitele Obchodní akademie je moderní, velmi dobře vybavená škola se 112 letou tradicí. Svým žákům poskytuje kvalitní vzdělání ve dvou oborech: Obchodní akademie a Informační technologie. Kvalitním vzdělávacím programem a vysokou úrovní výuky s podporou počítačových technologii, využitím tradičních i moderních výukových metod, je dobře připravuje nejen k maturitní zkoušce, ale i k úspěšnému nástupu do praxe a studiu na vysokých školách.
Připravenost absolventů Hlavním vzdělávacím cílem maturitního studia je příprava středoškolsky kvalifikovaných odborníků pro praxi. Absolventi školy jsou také připravováni i pro studium na VŠ. Dlouhodobě je přijetí studentů ze všech tří oborů na vysoké školy a další vzdělávání na vysoké úrovni (obor Obchodní akademie- 90 %, Informační technologie 100 %).
Nabídka dalších služeb V případě zájmu nabízíme ubytování na Domově mládeže v Uh. Hradišti nebo St. Městě. Pro sportovní aktivity je k dispozici vlastní tělocvična, posilovna. Aktivně spolupracujeme se zahraničními školami. Žákům nabízíme státní zkoušku z psaní na počítači, získání certifikátu ECDL a certifikátu CISCO. Nabízíme jazykové kurzy ukončené státní jazykovou zkouškou a možnost dalšího studia na VOŠ, pro zájemce kategorie 50+ Univerzitu třetího věku.
Ostatní informace - bezbariérová škola - možnost získání certifikátu ECDL, CISCO - bezplatná siť WiFi pro studenty - 7 PC učeben pro různé předměty - PC laboratoř CISCO, jazykové učebny - učebny vybaveny multimediální technikou - projekty pro udržení kvality výuky
Školné státní škola, bezplatné vzdělání