Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

Pilařova 7, 767 01 Kroměříž

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Mgr. Václav Křivánek
Telefon společnosti:  573 339 085, 608 666 138
E-mail:  konzervator@konzkm.cz
WWW:  http://konzkm.cz
IZO: 
GPS:  49.298069, 17.391010
Mapa
Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž
Úvodní slovo ředitele Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž poskytuje střední a vyšší odborné vzdělání v oborech Hudba a Zpěv. Je tedy možno studovat hru na smyčcové, dechové a klávesové nástroje, také hru na kytaru, akordeon, cimbál, harfu a bicí. Vyučujeme také klasický zpěv. Od září 2013 startujeme nové studijní obory - hru na saxofon a zobcovou flétnu.
Připravenost absolventů Absolventi konzervatoře se v praxi uplatňují především jako orchestrální hráči, umělecko pedagogičtí pracovníci, sólisté, korepetitoři a jako hudební redaktoři. Konzervatoř připravuje své žáky také pro studium na vysoké škole uměleckého nebo pedagogického zaměření.
Nabídka dalších služeb Ubytování i stravování nabízí Domov mládeže ve Štěchovicích (místní část Kroměříže). Studenti využívají celodenně budovu konzervatoře ke cvičení na nástroj (cvičebny), zkouškám komorních souborů a orchestru i přípravě do výuky.
Ostatní informace V roce 2009 oslavila škola 60. výročí založení.
Školné Školné nevybíráme. Rodiče žáků přispívají do pokladny SRPDŠ konzervatoře pro úhradu vstupného na koncerty, divadelní představení, poznávací exkurze, lyžařský kurz apod.