Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Palackého 49 757 01 Valašské Meziříčí

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Petr Pavlůsek
Telefon společnosti:  571685222
E-mail:  posta@isscopvm.cz
WWW:  http://www.isscopvm.cz
IZO: 
GPS:  49.4629700, 17.9681231
Mapa
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
Úvodní slovo ředitele Naše škola nabízí kvalitní profesní vzdělání. Usilujeme o otevřenost, spolupráci a komunikaci jak mezi žáky, jejich rodiči a učiteli, tak s partnery, firmami na trhu práce. Naší snahou je nabídnout nejen kvalitní profesní vzdělání, ale i aktivity a vzdělávací programy v rámci celoživotního vzdělávání. Chceme, aby naši absolventi byli nejen vzdělaní a profesně zdatní, ale především hrdi na svou práci, na svůj obor, na své řemeslo a pomohli dál šířit známé rčení o zlatých českých ručičkách.
Připravenost absolventů Absolventi tříletých oborů mohou pokračovat v nástavbovém studiu - dvouleté denní a tříleté dálkové formě. Výstupním dokumentem nástavbového studia je maturitní vysvědčení. Absolventi čtyřletých oborů mohou pokračovat ve studiu na vyšších odborných školách, vysokých školách, zejména odborného zaměření. Jsou také připraveni na studium jednoletých pomaturitních kurzů, zejména jazykových.
Nabídka dalších služeb Pronájem prostor. V areálu ISŠ - COP Valašské Meziříčí je možné pronajmout hřiště s atletickou dráhou pro jednorázové akce v maximální délce trvání 1 den, tělocvičnu, posilovnu, hernu stolního tenisu, aulu (88 míst), běžné učebny. Stravování, ubytování - veřejnost může v areálu školy využívat tyto další služby: stravování (obědy, večeře), ubytování pro jednorázové akce.
Ostatní informace Škola se aktivně zapojuje do realizace celé řady projektů. V současné době se jedná zejména o projekty v rámci OP přeshraniční spolupráce SR - ČR 2007 - 2013 - Tradice bez hranic, Robotika nezná hranice. Dále realizujeme tři vzdělávací moduly v rámci projektu UNIV 2 kraje. V programech Leonardo da Vinci a Tandem realizujeme výměnné stáže žáků do zahraničí (Německo, Finsko, Španělsko).
Školné Školné se hradí pouze v jednoletém pomaturitním kurzu anglického jazyka. Na školní rok 2015 - 2016 bylo stanoveno na 25.700 Kč. Ve všech ostatních oborech se školné neplatí.