Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

náměstí T. G. Masaryka 2734-9, 760 01 Zlín

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín  
Kontakty
Jméno ředitele:  Alena Štachová
Telefon společnosti:  577007444
E-mail:  gym@gjszlin.cz
WWW:  http://www.gjszlin.cz
IZO: 
GPS:  49.219459,17.66689
Mapa
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
Úvodní slovo ředitele Moderní vzdělávací instituce, která svým studentům může nabídnout nejen získání širokého spektra znalostí, ale i lidský přístup, tvůrčí a přátelskou atmosféru a také příjemné studijní prostředí. Vedle čtyřletých všeobecně zaměřených tříd máme také třídu osmiletého gymnázia a třídu se zaměřením na sportovní přípravu. Sloučením s Jazykovou školou v roce 2006 se posílila profilace školy na kvalitní jazykovou přípravu a přibyla i možnost dalších služeb našim studentům.
Připravenost absolventů Výuka je vedena plně kvalifikovanými učiteli ve všech předmětech, o čemž svědčí 100% úspěšnost našich absolventů při přijímacím řízení na VŠ v minulých letech. Mezi nejfrekventovanější fakulty u našich absolventů již tradičně patří ekonomické, technické, filosofické (a sociálních věd), přírodovědné, pedagogické, lékařské a farmaceutické, právnické a fakulty sportovních studií.
Nabídka dalších služeb Výuka cizích jazyků: anglického, německého, francouzského, španělského a ruského, konverzační hodiny s rodilými mluvčími, příprava k mezinárodně uznávaným jazykovým zkouškám, volitelná latina. Výuka povinných předmětů v cizích jazycích (DEJ, GEO a ZSV v anglickém, DEJ, GEO a MAT ve francouzském dle zájmu studentů). Projekt posílené výuky francouzského jazyka již od nižšího stupně osmiletého gymnázia. Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám pro uchazeče zdarma.
Ostatní informace Široká nabídka volitelných předmětů. Vybavení učeben moderní didaktickou technikou, Internet. Specializovaná výuka informačních technologií. Moderní výuka matematiky, informatiky a počítačové grafiky. Výměnné pobyty: Gymnázium Uppsala (Švédsko), Levice (Slovensko), Romans sur Isère a Saintes (Francie). Zájezdy: Vídeň, Anglie, Francie, lyžařské zájezdy do rakouských Alp. Seznamovací pobyty, lyžařské a vodácké kurzy.
Školné Bezplatné vzdělávání.