Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Gymnázium Valašské Klobouky

Komenského 60 Valašské Klobouky 766 26

Gymnázium Valašské Klobouky  
Kontakty
Jméno ředitele:  Eva Cepková
Telefon společnosti:  577 320 572
E-mail:  info@gymnazium-vk.cz
WWW:  http://www.gymnazium-vk.cz
IZO: 
GPS:  49.140274,18.004584
Mapa
Gymnázium Valašské Klobouky
Úvodní slovo ředitele Gymnázium Valašské Klobouky je školou s 60-tiletou tradicí. Obory vzdělávání: 79-41-K/41 Gymnázium;63-41-M/02 Obchodní akademie . Škola se zaměřuje na jazykovou přípravu žáků a na jejich přípravu pro vysokoškolské studium a pro uplatnění v praxi.
Připravenost absolventů Připravenost a úspěšnost absolventů v přijímacím řízení na VŠ je vysoká , v průměru 98%, u absolventů obchodní akademie 75%. Absolventi si vybírají ze širokého spektra studijních směrů (tradičně lékařské, přírodovědné, právnické, ekonomické, technické, pedagogické i humanitní obory).
Nabídka dalších služeb Škola má vlastní školní jídelnu (hlavní jídlo s výběrem salátů) a školní bufet. Žákům školy slouží nová studovna s PC vybavením a kurzy z oblasti jazykového, ekonomického, uměleckéhoa sportovního zaměření. Při škole působí první středoškolské středisko mezinárodní studentské organizace AIESEC - školu pravidelně někkolikrát do roka navštěvují stážisti z různých koutů světa.
Ostatní informace Projekty: E- TWinning , Comenius, jazykové programy - mezinárodní výměny mládeže GLOBE - studiu klimatu a biocenoz žáky školy s napojením na NASA. Projekty ESF - od r. 2012 2 projekty zaměřené na inovaci vzdělávání, od roku 2013-2014 partnerství v projektu zvyšování kvality vzdělávání v kraji Jazykové učebny, odborné laboratoře, moderní sportovní hala, lezecká stěna, výtvarný ateliér, galerie. Škola má bezbariérový přístup.
Školné Státní škola. Bezplatné vzdělávání.