Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

O portálu Kontakt Mapa webu Registrovat | Přihlásit

Rozšířené
hledání

Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm

Koryčanské Paseky 1725, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

 
Kontakty
Jméno ředitele:  Alena Gallová
Telefon společnosti:  571 685 061
E-mail:  gymroznov@gymroznov.cz
WWW:  http://www.gymroznov.cz
IZO: 
GPS:  49.4664908, 18.1288817
Mapa
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
Úvodní slovo ředitele Gymnázium bylo založeno v roce 1956. Prošlo výraznými změnami a dnes se jedná o střední školu všeobecného zaměření, která je otevřena všem dostupným objektivním informacím, novým způsobům komunikace a jazykovým schopnostem, které týmově podporuje. Dále se opírá ve svém pojetí o vzájemnou důvěru, odpovědnost a slušné jednání v rámci tolerantního respektu. To vše nám spolu s odbornými vědomostmi dává možnost připravit naše žáky pro jejich další profesní a osobnostní růst.
Připravenost absolventů Absolventi gymnázia mohou studovat na všech typech vysokých škol vzhledem k všeobecnému zaměření studia. Během 3. a 4. ročníku dochází k jejich částečné profilaci volbou volitelných předmětů. (Konverzace v cizím jazyce, dějepis, společenskovědní seminář, seminář biologie, fyziky, chemie, matematiky, informačně technologický základ, psaní na PC všemi deseti - ZAV, estetický seminář......)
Nabídka dalších služeb Jídelna (výběr ze dvou jídel) Knihovna, studovna Venkovní hřiště, dvě tělocvičny Poznávací zájezdy (tuzemské i zahraniční) Jazykové výměnné pobyty (Německo, Francie, Anglie) Kroužky (pěvecký, sportovní, matematický, fyzikální, Zav - psaní na PC všemi deseti, programování webových stránek, divadelní, turisticko-historický)
Ostatní informace Pořádáme adaptační pobyty pro žáky prvních ročníků. Pravidelně navštěvujeme divadelní představení v Ostravě. Konverzaci v anglickém jazyce vyučuje na škole i rodilý mluvčí. Adopce na dálku - škola je zapojena do projektu a dalších charitativních akcí. Reprezentace v soutěži ZAV. Školní časopis GUSTAV Realizace divadelního představení pro veřejnost
Školné Vzdělávání je bezplatné.