Block’23 – 2. ročník blockchain konference pro studenty i profesionály z oboru

3. duben 2023
Autor/ka článku: Ondřej Mikulčík
Block’23 – 2. ročník blockchain konference pro studenty i profesionály z oboru

Jste-li fanoušky blockchainu nebo se jen o této technologii chcete dozvědět více, pak vám nesmí uniknout druhý ročník konference Block’23, která do Zlína 15. 4. 2023 přiláká spoustu profesionálů a inovátorů z oboru. Diskutovat se bude o posledních trendech, jako jsou Metaverse, NFTs, decentralizované finance a další aplikace blockchainové technologie.

Kromě přednášek a panelových diskuzí budou pro účastníky připraveny také workshopy, kde si budou moci návštěvníci dané technologie sami vyzkoušet nehledě na jejich úrovni znalostí a  zkušeností. Z nabízených workshopů si vybere zkušený programátor/ka i účastník, který si chce jen zkusit bezpečně založit kryptoměnovou peněženku.

„Minulý ročník, kterého se zúčastnilo více než 250 účastníků, se velmi vydařil a jelikož mezi řečníky i letos najdete opravdové experty v oboru, věřím, že druhý ročník bude ještě lepší. Současně se nám také dostává velké podpory Zlínského kraje a Univerzity Tomáše Bati, což nás velmi těší.“, říká Ondřej Mikulčík, jeden z organizátorů konference.

Těšit se můžete například na přednášku Nečekané konsekvence, když se pohybujeme v DeFi od Kirilla Jurana nebo přednášku Martina Boka na téma Tokenomics design aneb Jak nedopadnout jako Luna a Celsius.

Mezi dalšími řečníky jsou jména jako Jakub “Kicom” Vejmola, Jakub Valníček z Portu Crypto, Kristian Csepcsar z Braiins nebo Marek Kyrsch z Anycoinu a postupně přibývají další. Konference si klade za cíl diskutovat možnosti využití blockchainu nejen coby prostředku směny, ale také v oborech jako jsou umění, internet věcí, finančních služeb a dalších.

“Minulý ročník konference ve Zlíně byl skvělou příležitostí pro odborníky z různých oblastí diskutovat o tom, jak mohou tyto inovativní technologie změnit naše fungování. Bylo potěšující vidět takový zájem a nadšení ze strany účastníků a doufám, že tato akce pomůže dále rozšířit povědomí o blockchainu a jeho potenciálu.” Ondřej Machač, Fintree.cz

Kdy: 15. 4. 2023 od 9:00
Kde: Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně, Fakulta managementu a ekonomiky, Mostní 5139, 760 01 Zlín, Česká republika
Cena: 149 Kč (Vstupenky ke koupi v odkazu na webu konference)
Dresscode: Casual / Business casual. Konference je neformální, přijďte v tom, co je Vám pohodlné

Více informací a možnost se na konferenci registrovat naleznete na webové adrese www.blockchain-konference.cz.